Wpis z mikrobloga

@przegryw69:
1. gówno prawda z oszpeceniem. Gusta i guściki.
2. @Wasky Każdy RR jest prawilny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. @Wasky Trzeba się kiedyś zgadać, kufer się ściąga w 3 minuty :P a kwestia sciagniecia stelaza w RR (przypominam, ze do RR nie ma dedykowanych stelazy) to rowniez 5 minut roboty
4. @przegryw69 znów gównoprawda. Jak nie miałem kufra to pakowalem sie albo w plecak albo w
źródło: comment_9Sr2tk9u3mlCa55hyOdRXbUphDxVSRHJ.jpg
@Stitch: No trzeba będzie się gdzieś zgadać na jakąś jazdę,:). Na razie tez jestem na etapie kupna jakiegoś bardziej porządnego kombi niż mam obecnie i tarczę prawą muszę wymienić, bo jest małe bicie. Ale ważne że oponki nówka funkiel prawie nie śmigane, mi się trafiły w motocyklu i kilka innych rzeczy też mam z głowy.
@Wasky: to miedzy 40, a 50 zacznie Ci dzwonic napinacz rozrzadu. Od razu mowie - kupuj w ASO, bo uzywek praktycznie nie ma. Ja kupilem uzywke(teraz juz wiem, ze lepiej od razu aso..) i po 2k km znowu #!$%@? ucho. Jezdzic z tym mozna na lajcie nic sie nie dzieje, aby irytuje dzwiekiem. To pieta achillesowa Hondy te napinacze, poprawili je potem i teraz sprzedaja juz ogarniete.
@Stitch: Właśnie coś takiego słyszę takie ala "dzwonienie", ale mechanik go osłuchiwał i nic nie gadał na ten temat. Tylko mówił że głośno chodzi ale to taka charakterystyka tych ceberek "ponoć". A ile za taki napinacz w ASO wołają??
@Stitch: A to jeszcze do przeżycia, ale jeżeli mówisz że to tylko wkurza i nie zaszkodzi to raczej nie będzie mi to przeszkadzać. Bo i tak śmigam w zatyczkach, podwójne lasery jednak dają po uszach. :)

Jak będę gdzieś jechał to sprawdzę dokładnie.

A jak tam nowy wydech??
@Wasky: Drze głośniej ryja na wysokich obrotach niż FZ6 na podwójnych LeoVince SBK, który z kolei daje bardziej po uszach w niskich i srednich zakresach
@Wasky: seria też do najcichszych nie nalezala, ale wiesz.. to wciaz byla seria.. :d ja tam oslone termiczna mam seryjna i ona tez powinna pasowac do tych laserow takze poszukaj jakiejs na allegro
@Stitch: Chyba tak zrobię, tylko najpierw załatwię na przymiarkę czy będzie pasować do tych wydechów.. A tak ogólnie to planujesz jakieś jeszcze dłuższe trasy w te wakacje?? A i tak jeszcze zapytam widzę że wymieniałeś przednią szybkę, jest wyższa czy tylko przyciemniana??
@Stitch: A jak u ciebie wygląda sprawa z myciem motocykla?? pewnie masz większe doświadczenie w tych sprawach.. Używasz myjki ciśnieniowej czy raczej unikasz i starasz się myć ręcznie?? Używasz jakiś specjalnych środków do mycia elementów metalowych/aluminiowych itp, czy raczej standard -szampon samochodowy?? pzdr
@davidoff_OB: Sporo osób używa zatyczek. I nie wiem co w tym dziwnego, praktycznie od zawsze w nich śmigam. One maja za zadanie zmniejszyć hałas od wiatru, inaczej za parę lat był bym głuchy..
@Wasky: myjek unikaj, detergenty reaguja z aluminium te z myjek. ew. jesli juz to aktywna piana, ale wystrzegaj sie proszku.

ja myje właściwie normalnie. szampon i ew. jakies srodki do felg car detailingowe. najczęściej, najprosciej dieslem, splukuje woda i potem pasta polerska na blysk. praktycznie zawsze poleruje po myciu. do zmycia owadow używam "Czyste Plastiki" firmy Plak. idealnie robaczki rozpuszcza i odtluszcza. jak mam mniej czasu to zamiast gąbka podłączam karchera