Wpis z mikrobloga

@owocliczi:
Ale jak jej pasuje jak wyglada, to czemu usilnie probujesz jej wmowic, ze tak nie powinno byc.
Jak powiesz komus, ze jest gruby, to nagle nie schudnie 15 kg, by zmiescic sie w twoich kanonach normalnosci, wiec jaki masz w tym cel?


Poza tym ludzie sa o wiele bardziej otyli, dziewczyna ze zdjecia moze nie ma 60 cm w talii i 40 w udach, ale tez nie jest z nia
@owocliczi: Idź sobie na r/hardbodies bo się czytać tego bełkotu nie da. Trzeba być naprawdę #!$%@?, żeby przy każdym zdjęciu różowego, który ma więcej niż 55kg i nie uprawia sportu pisać "OMUJBOŻE JAKA TŁUSTA". Fajnie, że ty jesteś wysportowana, ale gdyby taka Paige Hathaway miałaby Cię ocenić pod kątem sylwetki, to też byś wcale taka och i ach nie była. Rozumiem, że wrzucanie zdjęć do internetu to automatyczne zezwolenie na ich
@owocliczi: Otyłość/nadwaga to nie jest odrobina tłuszczyku za dużo. Sama chcę zrzucić parę kg, bo uważam, że mam gdzieniegdzie za dużo i brzuch płaski nie jest, ale nikt mi nigdy nie powiedział, że jestem otyła, ani sama tak nie uważam, duuuużo mi brakuje. I jej też brakuje do otyłości. Ogarnij się albo przestań trollować.