Wpis z mikrobloga

@justytutka: popatrz na firmę Roswheel, mają dobre sakiewki. Światełko, to SIPIK na AA tak awaryjnie daje radę, coś lepszego to Convoy S2/S3. Licznik taniej wyjdzie w PL, za 20 zeta dostaniesz w Lidlu (jak będzie w ofercie) lub w rowerowych firma A4Tech - tanie i dobre.
Jak rower wart więcej jak 200zł, to kup lepsze zabezpieczenie, używam Kryptonite Evo mini i daje spokój ducha;)
@sebek1987: już w momencie pisania zdałam sobie sprawę, jak bardzo to głupie (stąd ciężka rozkmina widoczna w nawiasie), o tej porze kawa się jeszcze nie wkręciła i dziwne pomysły przychodzą do łba :P
@justytutka @Navrazz: Potwierdzam, nie oszczędzaj na multitoolu - moje zjechały się po pół sezonu, po dorodze obrabiając śrubki w manetkach i gripach. Ich rozkręcenie teraz to masakra. Przy wymianie chwytów musiałem je rozwiercić. Manetek na razie nie ruszam :) A był to multitool z lidla
@justytutka: okej to po kolei : 3
lampka przód - convoy s2 z fasttech.com bodajże
lampka tył - jakaś #!$%@? wall-e, poszukaj na tagu #aliexpress było o tym kiedyś :P
multitool - kellys chainey albo ten trochę tańszy, używam czwarty rok do wszystkiego, nie do zajechania
licznik - lidl/biedronka, ew. najtańsza sigma
ulock - tutaj markowy jakiś kryptonite czy coś innego