Wpis z mikrobloga

Możliwe, że masz jakąś włączoną aplikacje, trwająca funkcję. Sprawdź menedżer zadań jak będą znowu spadki fps. Również może zależeć od temperatury twojego lapka. Jak chcesz sprawdzić temperature laptopa to MSI Afterburner pobierz.
  • Odpowiedz
Nie wiem.jak Ci wygodniej ale zmien "skin" tej aplikacji bo z tego nie korzystam i nie wiem zbytnio co jest co. Włącz cs i zobacz potem na tym programie ile ma stopni CPU i GPU.
  • Odpowiedz
@pottymouth: Przecież laptopem w trakcie grania można ogrzewać mieszkanie zimą i jest to normą. Dlatego 75 stopni, to nie jest sporo, zwłaszcza jak na laptopa. Przy okazji przeczytaj komentarz @kondiq22 bo zawołał mnie zamiast Ciebie :P
  • Odpowiedz
@pottymouth: Przecież 45 stopni to Ty masz jeszcze przed odpaleniem gry... Pomijam już zupełnie fakt, że przegrzewająca się karta prędzej wygeneruje artefakty graficzne lub wyłączy komputer, niż spowoduje stały drop FPS do X klatek. Nie wiem jakie masz warunki gwarancji. Zadzwoń, zapytaj.
  • Odpowiedz
@pottymouth: No i nadal jestem zdania, że to wina procka i mogę sobie dać uciąć mały palec, że mam rację. CS obciąża przede wszystkim procesor i 99% problemów, o których czytałem, dotyczyły właśnie procka. Nawet jakbyś miał kartę sprzed 10 lat, smażącą się w temp 100 stopni, to i tak powinien hulać przy laptopowym i7.

Zrób kilka rzeczy:

1. Prawoklik na CS:GO w bibliotece Steam, właściwości, opcje uruchamiania, i tam wpisz -threads 4 (z tym myślnikiem na
  • Odpowiedz
  • 0
@Fido2801: na steam mam już threads 8
Jeżeli chodzi o bios to sprawdzę jak wrócę do domu bo teraz w drodze na #pracbaza

3. Cały czas jest na wysokiej wydajnosci z podłączonym ładowaniem. Dzisiaj jeszcze baterie wyciągnę. Może coś da :-)
  • Odpowiedz