Wpis z mikrobloga

- Przed Pałacem Prezydenckim stanął krzyż.
- Codziennie odprawiany będzie Apel Jasnogórski.
- Kościół zapowiedział wsparcie dla Dudy.
- Duda tworzy etat dla kapelana.
- Na mszy wybrzmiał psalm, w którego tekście jest "prawo i sprawiedliwość podstawą jego tronu" (oczywiście zbieżność z PiSem przypadkowa).
- Ludzie mieli na transparentach np. Habemus presidentem.
- Po 5 minutach przysięgi i 25 minutach przemówienia, mieliśmy 75 minut modlitewnego zawodzenia w mediach.
- Zwolennicy Dudy krzyczeli przed Sejmem "kłamca" do każdego, kto nie z PiSu.
.
.
.
Ale to na Palikota z brodą, trole PiSu nakręciły hejt, podłapany przez internety i spamowany na wykopie przez "(j)elita internetu", bo ośmielił się przyjść na zaprzysiężenie w koszulce z artykułem Konstytucji o świeckim państwie.

Na zdjęciu sekta smoleńska z dzisiaj.

#neuropa #polityka #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazlewakow #palikot #duda #pis #patologiazewsi #4konserwy #kosciol
Pobierz G.....M - - Przed Pałacem Prezydenckim stanął krzyż. 
- Codziennie odprawiany będzie ...
źródło: comment_VSTK3HRGLo1TQvTMAFUagbvlGwP5LOpH.jpg
  • 40
@GangrenaM: co do tego psalmu, to wystarczy najpierw trochę zasięgnąć wiedzy kościelnej, zamiast krytykować bezpodstawnie.
Na każdy dzień przypada inny psalm, na dzień 6 sierpnia 2015 przypadł akurat taki, który zawierał w swoim tekście:
"Obłok i ciemność wokół Niego,
prawo i sprawiedliwość podstawą Jego tronu." (możesz sobie wygooglować).

Poza tym dziś przypada święto Przemienienia Pańskiego, więc wszystko się zgadza.
Nie doszukuj się "celowego przypadku" bo to śmieszne.
Mireczki to trolololo czy serio?
Ja po tym wywiadzie dla onetu z wczoraj i dzisiejszym fejslansem myślałem ,że Duda do kampanii będzie grał prawicowca/pisowca szanującego zdanie innych i nie forsującego jedynej słusznej drogi dla wszystkich obywateli.
jeżeli tak dajcie jakiegoś linka (wyborczą się nie brzydzę może być).
@GangrenaM:

Codziennie przez 1h i 15 min będzie stał krzyż co zaspokoi mentalność ludzi od krzyża. Lepsze to niż walka w mediach o to XD ale już się zaczyna widzę

W każdym normalnym państwie gdzie są wybory Kościół przekazuje swoje poparcie komuś. Świeckość jest śmieszna w tym przypadku.

Kapelana miał już Wałęsa więc nie kłam: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/idziemy200944_cybula.html

Od 1970 wiedziano, że dzisiaj wypadnie taki psalm. Wina PiSu XD

Jak Komorowski spał na