Wpis z mikrobloga

@rekt: @TheMan: kurde ale wydaje mi sie ze nie mam depresji. jestem po prostu 3/4 czasu zmęczony bo mało śpię potrafię iść do pracy i o 6:15 być zmęczonym, że życ się odechciewa (no dobra, w cudzysłowiu ;p)
mam napady głodu (no dobra walczę z tym 4 dzien na diecie i jestem pozytywnej myśli). w zasadzie zaburzenia odżywiania. pisałem o tym w moich wpisach
@bemo: Działać dziala, ale dużo zależy od organizmu. U jednych znajomych efekty były ponoć dość dobrze odczuwalne, u innych mniej. W każdym razie każdy chwalił sobie to, że dużo lepiej się wysypia.
@Antlion: dzieki mirku

@TheMan: i co mu powiem? nie jestem jakims dziwakiem, domyslam sie tylko ze moj problem z objadaniem sie slodyczami lezy w psychice bo schudlem 50kg i dosc duzo zdrowia mnie to kosztowalo
@Antlion: w anglii siedzę, ale jak ogarniesz ile przesyłka i podasz cenę to kiedy będą kończyć mi się te z amazona odkupie od Ciebie. mirków trzeba kochać ;p
@bemo: Pomoże Ci ogarnąć tę psychikę. Nie podchodź do tego, że jesteś dziwakiem czy wariatem. Nie daj się stereotypom, bo to taki sam lekarz jak każdy w swojej dziedzinie, idzie się do niego z małymi lub większymi problemami.
kurde ale wydaje mi sie ze nie mam depresji. jestem po prostu 3/4 czasu zmęczony bo mało śpię potrafię iść do pracy i o 6:15 być zmęczonym,

mam napady głodu (no dobra walczę z tym 4 dzien na diecie i jestem pozytywnej myśli)


@bemo: A jak wyniki krwi? Bo z tych dwóch komentarzy można zgadywać, że nie dostarczasz organizmowi tego, czego potrzebuje.