Wpis z mikrobloga

@ClownSzyderca: mam dokładnie to samo zdanie. tańczący na rurze próbują mówić, że to dyscyplina sportowa i nie ma nic wspólnego z seksem, a ja wtedy pytam: co jest głównym celem kogoś kto wykonuje taniec na rurze? bo mi się wydaje, że podniecenie oglądającego przez pokazywanie krocza i cycków w różnych akrobacjach.
  • Odpowiedz
@ClownSzyderca: W Indiach jest taka dyscyplina sportowa dla młodych chłopców którzy wspinają się na taki drążek "rurę" i wykonują różne akrobacje i figury, często nawet w kilka osób w ramach wf w szkole.
  • Odpowiedz
@ClownSzyderca: Widzisz, bo wam mężczyznom wystarczy po prostu naga lub półnaga kobieta, nie ważne, czy tańczy, czy stoi, czy siedzi. Jest wielu mężczyzn uprawiających ten taniec/sport i jakoś mnie nie podniecają, a uwierz mi, oschła nie jestem...
  • Odpowiedz
@rudzky15: rzeczywiscie zmeczona, spocona, wkurzona i poobijana kobieta tak podnieca wszystkich innych na treningu, ze ja pier...

to jest pierunsko trudna zabawa i nie jest bardziej podniecajaca dla wszystkich dookola niz kazdy inny trening.
  • Odpowiedz