Wpis z mikrobloga

Yukari Takeba z gry Persona 3

Z okazji faktu, że po 26 godzinach gameplayu jestem na początku sierpnia ^^. Wkrótce po powrocie do szkoły czeka mnie odblokowany Social Link z dziewczyną, której głównym zajęciem jest użalanie nad sobą i obgadywanie senpai Mitsuru ^^'

Czego dowiedziałem się z gry?
1. Trzeba być odważnym, aby jeść z McDonaldzie
2. Pij maniakalnie kawę, będziesz piękny
3. Nawet, jak będziesz piękny, to i tak wszystkie dziewczyny podczas wakacji będą mieć cię gdzieś. Nie licząc jednej, która...
4. Nawet w współczesnej Japonii najpotężniejszą zbroją jest strój, który więcej odsłania niż chowa np. bikini.
5. Jako dowódca podczas Mrocznych Godzin masz prawo do mobingu wobec swoich koleżanek, czego przykładem są ów zbroje. Dziewczyna zarumieni się, ale nic z tym nie zrobi.
6. Pies włada lepiej kunai-em niż przeciętny człowiek.


Poza tym też tak macie, że jak spędzacie nad czymś dużo godzin to dostajecie potem fioła podczas snu? Ostatnio tylko ta gra mi się śni, przez co trzykrotnie wstawałem o 4.30 podczas jednej nocy. Dwa razy w śnie (o 2.00 i 3.15 w nocy), bo mój umysł ubzdurał sobie, że o tej godzinie wybija Mroczna Godzina ^^'

#randomanimeshit #persona3 #persona #gry #animeart #yukaritakeba
80sLove - Yukari Takeba z gry Persona 3

Z okazji faktu, że po 26 godzinach gamepla...

źródło: comment_HU4jteVsxHWuMHDD0RZIA41fYqcloG45.jpg

Pobierz
  • 13
@80sLove: Za często ostatnio gram, może powinienem na jakiś czas dać sobie spokój, ale gry przestały wpływać na jakość mojego snu czy wpływać głębiej na moje życie

No i to nie jest byle jaki pies, Koromaru jest świetny :D
Yukari best grill, no ale Mitsuru też niczego sobie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak dojdziesz do Persony 4 to poznasz jeszcze Yukiko, która
@80sLove: E E PANIE, JAK TO DLA JEDNEJ GRY ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
NA VITĘ WYSZŁO STEINS;GATE! I Danganronpa dwa razy! I pełno zboczonych gier pokroju Hyperdimension Neptunia. Vita jest świetną konsolą dla ludzi takich jak obywatele #randomanimeshit ( ͜͡ʖ ͡€)
@Votlipak: Grosze to kategoria bardzo względna.
Vita kosztuje tyle co 25 obiadów na stołówce akademickiej, chciałbyś 25 dni nie jeść obiadów żeby kupić sobie Vitę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
PS2 niby taniej, ale tutaj musisz jeszcze mieć telewizor ze starymi wejściaaami, albo dobre kaaaable, do tego paaady, do tego karta pamięęęci, trochę się zbierze hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@joookub: TV CRT można dostać nawet za 20 zł, czasami na portalach regionalnych rozdają za darmo.

PS2 z pełnym okablowaniem, memorka i z przynajmniej jednym padem to koszt do maksymalnie 200 zł, choć powinienes.znaleźć oferty nawet za 100. Naprawdę, wielką kasa. Największym wydatkiem w tym przypadku to gra.

Nie, wolałbym jeść codziennie, ale jak chcialbym w coś pograć to odlozybym.sobie na to kasę, a nie bezczelnie ściągał z sieci a potem
@Votlipak: Też jestem zatwardziałym konsolowcem, ale sorry, Twój argument nie do końca się trzyma ;)
PCSX2 jest emulatorem pick'n'play. Do tego stopnia, że po wgraniu PCSX2 wystarczy włożyć płytę z grą z PS2 do napędu i... po prostu grać. Żadnego ustawiania, zupełnie jak na PS2. Ale jeśli chcesz ustawiać, to masz opcje znacznie przewyższające możliwości PS2. Natywna rozdzielczość nawet i 4K, rozłożenie dźwięku stereo na różne kanały, HD Texture Packs, savestate'y
@joookub: Ja po prostu uważam, że korzystanie z emulatora kiedy ma sir możliwosc kupienia oryginalnego sprzętu za kilka groszy to głupota.

Zresztą nie odczuwam żadnej frajdy z ogrywania gier na nie natywnym sprzęcie.

Po co mi jakieś 4k na kiju, jak stare konsole podłączam po bożemu do CRT nie szkalujac ich jakimiś.nowoczesnymi sprzetami? Wolę swoją slimke niż najlepszy emulator zjakimis zbednymi ustawienami.

Druga sprawa jest taka, że jestem pasjonatem i po