Wpis z mikrobloga

#!$%@?, lekarka w #uk powiedziala mi, ze jestem zdrowy bo mam 20lat i co mi moze byc (xD) mimo, ze mam problemy z zalatwieniem sie normlanie. Oczywiscie to na podstawie morfologii i badania na pasozytu( te #!$%@? ktore z ktorych #!$%@? mozna sie dowiedziec). Stwierdzila zespol jelita drazliwego i jezeli po miesiacu brania lekow mi nie przejdzie to dopiero mi da skierowanie na dokladniejsze badania bo oni nie daja skierowan tak by po prostu sie sprawdzic. Oczywiscie lepiej przepisac leki i tracic miesiac. Jak tu nie byc zlym? Stracilem kilka kg na ktore #!$%@? :/ do tego zamiast tego tluszcz mi przybyl.
#medycyna #gorzkiezale #pocieszcie #zdrowie
  • 18
@Wild_Derp: Jakie dokladnie masz objawy? Ogarnij diete. Blonnik z mlodych gotowanych warzyw, unikaj wzdymajacych potraw, gazowanych napojow, alkocholu. W necie masz informacje na ten temat.
@Wild_Derp: Jak na razie to ze służby zdrowia w #uk nie jestem zadowolony Złamałem palec w pracy (tak że go rozciąłem dodatkowo i krew się lała niemiłosiernie). 4 godziny spędziłem na ichniejszym sorze czekając na przyjazd lekarza z #middlesbrough ,po czym następnego dnia miałem jechać tam na zabieg. Dwa tygodnie później kontrola i lekarza po obejrzeniu stwierdził że mogę śmiało ze swoim serdelkiem wracać do pracy bo zakażenia nie mam....