Wpis z mikrobloga

Ostatnio ktoś na mirko był mocno zdziwiony, że ludzie korzystają jeszcze z telefonów na kartę. Telefonów komórkowych używam od ponad 8 lat, zawsze miałem na kartę, nadal mam i nie zamierzam tego zmieniać. Można w każdej chwili doładować sobie konto nie wychodząc z domu, lub kupić doładowanie na mieście - niemal wszędzie je sprzedają. Nigdy nie lubiłem wiązać się jakimiś umowami czy abonamentami. Ma ktoś jeszcze tak jak ja ?

#oswiadczenie #pytanie #telefony
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Syko: Też doszedłem do tego wniosku. Kończy mi się umowa w Play i od razu kupuje sobie kartę tylko szkoda mi trochę numeru.
  • Odpowiedz
@Ow3n: tak. Idziesz do play i mówisz, że po zakończeniu umowy chcesz przejść na kartę. Wyboru nie mają, bo chcą żeby klient został u nich. Na kartę, bo na kartę, ale zawsze ;)
  • Odpowiedz
@Syko: Od zawsze mam na kartę i długo się to nie zmieni ;) Wśród ludzi, których znam także większość ma na kartę, widocznie u nas abonament niepopularny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xkorzen: kurde Play na kartę raczej mnie nie satysfakcjonuję. Chociaż płacę abonament 79 zł- Do wszystkich za darmo, 2gb internetu ale sms'y płatnę. Podpisałem umowę na 3 lata. Niedługo się kończy
  • Odpowiedz
@Syko: Ja mam na kartę, bo po przekalkulowaniu jest 50% taniej niż na abo. Tak jak mówisz, fakture płacić i tak trzeba wejść na stronę banku, to wole wejsc i doładować za 20 zł niż 40 zł abo i tam miałem połowę mniej minut i GB niż na kartę. W ogóle nie rozumiem tego fenomenu abonamentów. I jeszcze ten #!$%@? #play mnie #!$%@?, bo po każdym doładowaniu przysyłają
  • Odpowiedz