Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #silownia mam motywację (tak mi się zdaje) by zacząć ćwiczyć, nie jakoś #!$%@?ć ale wiecie ruszyć bo rdzewieje. plan jest :
pompki
przysiady
podciągnięcia
brzuszki
bieg
basen
tylko pytanie jakie ilości częstotliwości na co uważać i takie tam
  • 8
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: Rozumiem że plan nie uwzględnia siłowni? ( ͡° ͜ʖ ͡°). 3x tygodniowo jeśli dopiero zaczynasz starczy w zupełności. Potem zależy od czucia będziesz mógł dodawać następne sesje.
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: Poszukaj sobie jakiegoś treningu domatora na forach sportowych (SFD, KFD). Jak już mówiłem 3x w tygodniu wystarczy, takie typowo siłowo-domowe treningi. A jeśli będziesz miał siłę/ochotę/motywacje, to możesz dodać jakieś lekkie sesje biegania/pływania/jazdy na rowerze itp. Najważniejsze żebyś nie ćwiczył na chama i się nie przemęczał za mocno, bo szybko się wypalisz i znowu stracisz ochotę do ćwiczeń. Wszystko stopniowo :D
  • Odpowiedz
kie typowo siłowo-domowe treningi. A jeśli będziesz miał siłę/ochotę/motywacje, to możesz dodać jakieś lekkie sesje b


@ludi889: a jak z kolejnością, co łaczyć i tak dalej (zaraz googluje)
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: Jeśli zaczynasz to leć zwykłym domowym FBW-em (ćwiczysz całe ciało na jednej sesji treningowej). Wyrobisz sobie podstawową wydolność, do tego może nawet recomp wejdzie, który jest zbawienny dla osób które dopiero zaczynają.
  • Odpowiedz