Wpis z mikrobloga

@Ryzy_Wuj: Nie kupiłem sobie złego, tylko taki na który mogę sobie pozwolić. Kupuję się auto, które jesteśmy w stanie utrzymać, także w razie awarii lub jakichś innych niespodziewanych akcji mamy hajs na usunięcie problemu.
  • Odpowiedz
Dla innych życie jest za krótkie, żeby jeździć #!$%@? autem, które nie daje ci żadnych emocji i którego posiadanie nie sprawia ci przyjemności.


@The_ZoltArR: Ale jest wystarczająco długie, żeby całe dnie przesiadywać w pracy spłacając kredyt / odkładając?
A jak emocje jedynie może dostarczać Ci samochód to serio się zastanów nad swoim życiem...

Na koniec #cytatywielkichludzi - mój tato w któryś słoneczny
  • Odpowiedz
@Tibiasz: hobby jak każde inne, jeden zbiera znaczki i się tym jara drugi majstruje przy aucie które ma 20 lat i też się tym jara, jedyna różnica to skala wydatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty to co opisujesz to zwykłe spojrzenie janusza który nie szanuje innych zainteresowań niż jego, "bo drogie", 'bo robi to żeby się pokazać", a nie myśli że dla kogoś to zwyczajne hobby
r.....j - @Tibiasz: hobby jak każde inne, jeden zbiera znaczki i się tym jara drugi m...
  • Odpowiedz
@Tibiasz: gadasz jak potłuczony. Moja żona gadała to samo, dopóki nie zmieniliśmy ostatnio auta, stwierdziła że nie wiedziała ze jazda samochodem może sprawiać przyjemność, a to używany 12latek, w zasięgu większości Januszy.
Wiem, że nie wszyscy tak mają, że lubią swoje auta, że w ogóle myślą o tym że to coś więcej niż środek transportu - szanuję to, każdy ma swój zestaw cech, pasji hobby. Ale takie upraszczanie jakie Ty
  • Odpowiedz
każdy ma swój zestaw cech, pasji hobby. Ale takie upraszczanie jakie Ty uprawiasz, aż boli.

to co opisujesz to zwykłe spojrzenie janusza który nie szanuje innych zainteresowań niż jego,


@rekoj:
@losiul: Aha, za to mówienie że ktoś kupił sobie zły samochód bo na niego nie patrzy to jest to poszanowanie zainteresowań innych i w ogóle ok :D
  • Odpowiedz
@Ryzy_Wuj: o kurde, ja po zaparkowaniu chodzę dookoła jak jakiś debil, przyglądam się z każdej strony czy wszystko ok, czy zaparkowałem prosto potem sprawdzam każdą szybę czy zasunąłem i czy jakaś lampka się w środku nie świeci. Czy to jest normalne??
  • Odpowiedz