Wpis z mikrobloga

W związku z tym że bez żadnej informacji #aliorbank zaczął mi pobierać opłatę za prowadzenie konta 6zł/mc #oszukujo to postanowiłem zamknąć konto u tych złodziei i poszukać nowego banku. Co obecnie polecacie? Jestem zaznajomiony z ofertą #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank dlatego proszę o inne propozycje. Prowadzenie rachunku musi być darmowe i żeby można było używać go w serwisach typu PayU, Przelewy24 itd.
#banki #alior #bank #finanse #oszczedzanie #kciochpyta
  • 16
@Dax13: rozsyłali info na e-mail i w bankowości elektronicznej była wiadomość jest to 6 zł za kartę, wystarczy wydać karta 200 zł i nie pobierają tej opłaty.
@MichaelT128: Jak niemożliwe jak możliwe, nie potrafisz czytać? NIE POSIADAM KARTY przypisanej do rachunku a i tak pobierają mi opłatę za prowadzenie konta. Po kontakcie telefonicznym dowiedziałem się ze muszę dostawać co miesiąc wynagrodzenie abym był zwolniony z tej opłaty.
@Dax13: Ok, myślałem, że mówimy o T-M UB, a nie o głównym Aliorze. Jeżeli nie potrzebujesz karty i odpowiada Ci T-M UB to zakładaj śmiało. Zobacz też ofertę Orange Finanse (marka mBanku) jeżeli chcesz kartę.
Konto w TM-UB posiadam już od 2 lat. Może znajdzie się jakiś bank który da kilka złociszy za założenie konta? Wiem że były takie oferty w Inteligo i ING
póki co ING kusi mnie najbardziej tym że dają 100zł za założenie konta, ktoś ma jakieś doświadczenia z tym bankiem?
@Dax13: miałam ten sam problem i faktycznie bez jakiejkolwiek informacji zaczęli naliczać opłaty i też nie posiadałam karty. Przeniosłam się do Millenium. Prowadzenie konta,karty, wypłata z bankomatow na calym swiecie bez żadnych opłat pod warunkiem że wykonasz min.jedną platnosc karta obojetnie na jaka sume.
@Dax13: ja mam konto w ING i polecam; konto bez żadnych udziwnień, żeby karta była za darmo robisz 300zł/msc i spokój. dodatkowo jak chcesz kartę do konta w euro to 1,50/msc ale ładniejsza karta niż zwykła debetówka :p