Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pokazauto #toyota #celica

W nawiązaniu do tego wpisu - jeszcze kilka zdjęć :)

Silnik 1.6, fabrycznie 105KM, hamownia ostatnio pokazała równiutko 100KM. Auto w 100% oryginalne (pomijając elementy, które się zużywają - zawieszenie, uszczelki i tak dalej). Nie ściga się, służy do codziennej jazdy. Jak na swój wiek potrafi się zebrać. Nie narzekam na niedomiar mocy - jak trzeba wyprzedzić, to redukcja i mnie nie ma :)

Nie jest demonem prędkości, ale w tym aucie nie chodzi o to, by być zawsze pierwszym spod świateł. To auto wygląda i nawet jak stoi, to wygląda na szybkie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rocznik 1992, drugi właściciel w Polsce, auto przyjechało z Holandii.

@Kezoj: @Shodan56: @Leniovo: @ykuleczka:

http://imgur.com/a/fY9Np
j.....s - #motoryzacja #pokazauto #toyota #celica

W nawiązaniu do tego wpisu - jes...

źródło: comment_tkDyyryc7swYAKOQs1oERJugJ0n98TsO.jpg

Pobierz
  • 51
@jurny_juhas: To ładną Celicę kupiłeś. Dużo tych Toyot pada ofiarą "zwieśniaczenia", a dobrze zachowany egzemplarz cieszy oczy. A i niedługo już będziesz mógł zarejestrować ją na żółte blachy( ͡ ͜ʖ ͡).
@beta_x: Dziękuję :) Fakt - spotykałem się z egzemplarzami odpalanymi na przycisk z oddzielnym włącznikiem pompy paliwa...

Na żółte nie chcę tego rejestrować, bo auto ma jeździć, a nie tylko wyglądać ;)

I jeszcze raz - auto nie ma być szybkie (szybsze od Vectry B jak to ktoś napisał...), ma wyglądać. Nie potrzebuję tym autem startować spod świateł jako pierwszy :)
@Francisco_dAnconia: To auto ma ponad 20 lat, to nie ma się co spodziewać cudów. Wiek też robi swoje niestety. Ale jak wspominałem - mnie wystarcza ( ͡º ͜ʖ͡º) Fakt - mogłoby palić mniej, ale przy mojej jeździe (średnio miesięcznie robię do 400km, więc cały zbiornik na miesiąc mi wystarcza (cały zbiornik u mnie to około 200 zł).