Wpis z mikrobloga

@Shodan56: Wersja STi, silnik 1.6. Silnik był remontowany około 70 tysięcy kilometrów temu, teraz ma 260 tysięcy. Jestem drugim właścicielem w Polsce, samochód przyjechał z Holandii. W 100% oryginalny, ale był malowany razem z remontem silnika (poprzedni właściciel kupił go lekko zdezelowanego i zrobił remont - polakierował na nowo (stąd lakier jest w stanie bardzo dobrym) i zrobił remont silnika). Jak do tej pory jedyna poważniejsza usterka - dziurawa chłodnica i
@#!$%@?: Mylisz się. Jest bardzo żwawy. Poza tym, nie potrzeba do niego silnika 2.2 z napędem AllRoad. Jeździłem wersją 2.0 i jeżdżę swoim 1.6 i różnica jest jedynie podczas przyspieszania. Ja się tym autem nie ścigam, więc nie potrzebuję pierdyliarda koni. Na hamowni ostatnio pokazało mi z fabrycznych 105 koni równiutko 100. A tyle wystarczy do spokojnej jazdy. To auto pod moją władzą nigdy nie jechało więcej niż 150km/h bo nie było
@jurny_juhas: nie rzucaj się tak zaraz, to katalogowo ma 11s do 100 km/h więc słabiej niż... Vectra B 1.8
czyli kolega @#!$%@?: ma 100% racji

To naprawdę jest dość kiepski silnik jak do tego samochodu. Pomimo mojej sympatii do samochodów japońskich to jednak na dość sporą minę się #!$%@?łeś, bo wygląd mocno przechodzony, a osiągów to nie ma.

Jedyny plus, że to bardzo trwała konstrukcja, ale jak już mi się klient
bo wygląd mocno przechodzony, a osiągów to nie ma.


@valdo: po jednym zdjęciu tak uważasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisałem - nie musi mieć osiągów, bo tym autem się nie ścigam. A do jazdy po mieście wystarczy w zupełności.
@jurny_juhas: ja to auto znam na wylot, ze względu na specyfikę mojej pracy przynajmniej kilka razy w miesiącu zgłaszają się do mnie szczęśliwi posiadacze Celiki.
Życzę Ci by się dobrze sprawowała i żeby nic się nie psuło, bo szczerze znienawidzisz ten wóz.
@valdo: Mam go od wielu lat i codziennie podoba mi się coraz bardziej ( ͡º ͜ʖ͡º) Odpukać, nigdy nie zdarzyła mi się w nim żadna poważna awaria (a najpoważniejszą była... dziurawa chłodnica, która pamiętała jeszcze fabrykę).

Dziękuję :)
@jurny_juhas: Legendarna trwałość to jest plus tych aut. Jak ją masz od lat to inaczej sprawa wygląda. Myślałem, że teraz sobie sprawiłeś ponad dwudziestoletnią zabawkę ;)
@jurny_juhas: hej, który rocznik tej celici?
po Twoich wpisach zacząłem sie zastanawiać nad kupnem czegoś takiego. jakieś rady na co zwracać szczególną uwage przy zakupie?
edit: rocznik 1992 doczytałem sie. ale daj znac na co zwracac uwage. moze jutro sobie taka celine obejrze