Wpis z mikrobloga

@strzalkowicz: Witam. Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem
@Fakie: możesz teraz wyjaśnić o co ci chodzi? Nie, nie jestem wege, ale chcę wiedzieć po czym wnioskujesz. Co ma nietolerancja laktozy (niemożliwość strawienia cukru mleka krowiego przez organizm, przez co rozkłada się do wodoru) do bycia wege?
@Fakie: tym bardziej nie rozumiem xD Chodzi o to, że to jedzenie dla grubych ludzi - mężczyzna który nie jest zbyt aktywny potrzebuje około 2,5k kcal dziennie - zjesz 300gram tych płatków (bez mleka) i prawie połowa dziennego zapotrzebowania poleciała a nie dostarczyłeś prawie niczego wartościowego swojemu organizmowi, sam cukier prawie.