Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.... mam Microsoft Lumię 640, chciałem zrobić aktualizację z WP 8.1 do Windows Mobile 10, wszystko poczytałem, ściągnąłem Windows Insider, zrobiłem wszystko według instrukcji iiiii.... przy pobieraniu aktualizacji zatrzymuje się na 9% i nie idzie dalej, tak jakby się zwieszało samo pobieranie - w międzyczasie telefon normalnie mogę obsługiwać. Próbowałem pobierać przez pakietówkę, ale ani rusz ( ͡° ʖ̯ ͡°) miał ktoś taki problem? jeśli tak, to ktoś sobie z nim poradził?

#microphonemasters #lumia640 #problemyniebieskiegopaska
  • 30
@beer_man: próbowałem przez wifkę, zatrzymuje się zawsze przy 9%, jak włączam przez pakietówkę, to nic nie rusza i po paru minutach wywala mi, że błąd połączenia z siecią wifi i przy kolejnej próbie będzie ciągnęło z pakietówki, tapam "Pobierz" i historia się powtarza od momentu z nic nie ruszeniem... i tak już od ponad 10 godzin
@StefanSygnet: Może i jest jakaś beta, albo nieoficjalna, o ile z przeglądarkami na pc czy nawet systemem mogę sobie testować tak jednak tela wolę mięć sprawnego bo w zapasie mam tylko starą xperię na andku więc wiesz...Sprawdzam przez aktualizacje w telu, nawet nie wiem coo to ten insider.
@beer_man: Ten Insider to apka na telefon, wchodzisz w niego, wybierasz czy chcesz miec wszystkie aktualizacje czy tylko te najbardziej stabilne, potwierdzasz, telefon się restartuje, następnie wchodzisz w ustawienia -> aktualizacje, tapasz sprawdź i się powinna pobierać aktualka do WM 10. Oczywiście to jest tzw Technical preview czy jak to tam się nazywa dokladnie