Wpis z mikrobloga

@mentosh: ja kupiłam po prostu te opaskę na ramie, jak dobrze przyciągnę to sie mi blokuje na kierownicy na sztywno i działa jak ma działać xD jak masz dość duży telefon to bez problemu powinno go wystarczyć. No chyba, ze szukasz jednak czegoś bardziej profesjonalnego.
@mentosh: @Logmach: też mam coś takiego, również polecam. Telefon 5" idealnie się mieści, jest sztywno przymocowany i nie lata, bez problemu działa dotyk przez folię i przydatne są te kieszenie po bokach na pierdoły
@ziabol17: 5'' idealnie się mieści, ale w tej wersji na 4.8'' czy 5.5'' ?? Nie przeszkadza w żaden sposób podczas jazdy?? Gdzieś się spotkałem z opinią, że jest za duża i ociera/obija o kolana. Prawda to?
@abovetherim: z tym 4,8 czy 5,5 to ci teraz nie powiem, bo nie mam tego u siebie, ale wydawało mi się, że mam wlasnie dokladnie 5". Generalnie jakbys mial wybierac ktorys z podanych przez ciebie to wez wiekszy, bo nawet jak wlozysz telefon 4” czy 5" to i tak on nie bedzie latal w srodku, bo jest dobrze usztywniony. Co do przeszkadzania podczas jazdy, to ja tego nie odczułem, wg mnie