Wpis z mikrobloga

@mhrok87: zastanawiam sie pol dnia i dalej jestem w proszku.Dziewczyna 8/10 wyglad 11/10 charakter.
wiem ze jak powiem cumplowi to jej nie zobacze,nie wiem czy mi uwiezy,moge straci jedno i drugie. jestem #!$%@? rozdarty
  • Odpowiedz
@Y-ME: nie daj się nakryć, ale nie wiązałbym z nią wielkich nadziei. Zdradzać faceta z jego dobrym kumplem... to dobrze o niej nie świadczy.
  • Odpowiedz
@Y-ME: A po 4 latach sytuacja zatoczy koło i to Ty bedziesz tym gosciem ktorego laska zostawia dla najlepszego kumpla. Jezeli zrobila to raz to nie bedzie problemu z drugim.
  • Odpowiedz
znam ja troche i wiem ze nie jest taka.


@Y-ME: zaślepiony jesteś. Ja tylko ostrzegam, żebyś o tym pomyślał w inny sposób, a zrobisz jak uważasz.
  • Odpowiedz
@b0dzi0: takie egzystencjalizmy to nie dlamnie nie wieze w karme.jak cos ma mi sie przytrafic to sie przytrafi niezaleznie co jak zrobilem zobacz dzieci z rakiem.
  • Odpowiedz
@Y-ME: Człowieku, ciągnie ją do Ciebie, bo zwyczajnie znudził jej się jej facet. Co nie znaczy, że należy zrywać. Po kilku latach każdego dopada rutyna. Ciebie mogłoby spotkać to samo. Jakbyś się wtedy czuł? Gdyby Twój dobry kumpel zamiast naprowadzić Twoją laskę (która po prostu zachłysnęła się nowością i będzie tego żałowała) na dobrą drogę, zaczął się do niej dobierać?
  • Odpowiedz
@Caddox: sprawa wyglada tak ze byl w polsce na kawalem 5 miechow mial chorego ojca,przyjechal z nia. wczesniej jej nie znalem ale mamy wspolnych znajomych
  • Odpowiedz