Wpis z mikrobloga

#logistyka #transport #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy

Osoby z szeroko pojętej logistyki/transportu to chyba najlepiej zorganizowane i najbardziej pomocne osoby z którymi można współpracować jako producent "czegokolwiek". Właśnie będę pchał swój pierwszy w życiu kontener drogą morską (DG na LQ) do tego jeszcze poza Europę i ilość pomocy jaką można uzyskać od osób z branży i ich zorganizowanie jest na najwyższym poziomie z jakim się spotkałem.

Czuć, że u was miejsca na błąd nie ma prawie w ogóle i że też lubicie mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Dzięki !!! :D
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony: No właśnie kurde nie do końca, zawali ci dostawca surowca X (miało być na 30 a nie ma), zawali dostawca Y (no bo się zepsuło), nie dojedzie materiał Z (oj no zapomniałem wysłać - przepraszam) itp. itd. a kurde ile razy w jakimkolwiek stopniu mam do czynienia z logistykami - tyle razy nigdy nie ma najmniejszego problemu z niczym. Ja wiem, że to ich obowiązek i tak ma być,
  • Odpowiedz
@Nuggerath: z bardzo prostej przyczyny kazde bledy nas kosztuja pieniadze na straty ktorych nie mozemy sobie pozwolic :)
milo sie czyta takie slowa , pozdrawiam kolege a jkabys szukal dobrych cen na puszki to serdecznie zapraszam w przyszlosci :))
  • Odpowiedz
@Nuggerath: dla logistyka/spedytora nazwisko stanowi największą wartość. Jeśli dopniesz wszystko jak trzeba i klient jest z tego zadowolony to do Ciebie wróci i jeszcze Cię poleci. Tak to działa koleżko :) Co nie znaczy, że w branży nie pracują betony, które utrudniają innym pracę. Tak naprawdę nie jest trudno mieć wszystko pod kontrolą...
  • Odpowiedz