Wpis z mikrobloga

Od dziś w moich wpisach na mikroblogu mogą pisać tylko: @Primbledon, @Dziki_wieprz @FilozofujacaCalka @SansEar.

Wszystkie inne komentarze będę usuwała, chyba, że będą na prawdę bardzo, bardzo wartościowe.

Jeśli ktoś che, bym dodała go na białą listę, to może poprosić w tym wątku podając krótką argumentację, najlepiej z linkami do 2-3 swoich wartościowych wpisów w ciągu ostatnich 2-3 tygodni.

Skończy się awanturnictwo raz na zawsze w moich wpisach.
  • 885
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NadiaFrance: Witaj, na początek chciałbym zamieścić małe sprostowanie: Często zdarza się tak, że mirko przeglądam na aplikacji mobilnej. Gdy jakiś wpis mnie zainteresuje plusuję go aby doczytać go później gdy będę miał na to czas. Przeczytałem 2 zdania tamtego feralnego wpisu - myślałem że chodzi po prostu o wycieczkę do Paryża. Nigdy tam nie byłem, chciałem więc dowiedzieć się nieco o tym pięknym mieście. Spoilery tl;dr pomijam - wychodzę z założenia że przeczytanie kilku/kilkunastu zdań nie sprawi mi żadnego wysiłku intelektualnego i zawsze mogę dowiedzieć się czegoś ciekawego. Gdy usiadłem na spokojnie w celu przeczytania wpisu i napawania się pięknymi (Jak wtedy mniemałem) opisami miasta, z przerażeniem skonstantowałem iż autor bezczelnie naigrywał się z Francji, jej stolicy i samych Francuzów. Wstrząsnęło i oburzyło mnie to dogłębnie. Natychmiast odplusowałem tamten chamski i wulgarny wpis! Teraz jest mi z tego powodu strasznie wstyd i przykro mi że poczułaś się urażona moim marnym występkiem. Mam cichą nadzieję że odniesiesz się pozytywnie do tego co tutaj napisałem i dodasz mnie do białej lub szarej listy. Jeśli nie trudno, zrozumiem Twoją decyzję. Pozdrawiam serdecznie!

Co do wartościowych wpisów:

Interesuję się polityką
  • Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=PKsKik48Bpo

nie mam potrzeby żeby ktoś mnie dodawał na białą listę, ale chciałem to tu tylko zostawić ( ͡º ͜ʖ͡º) Mimo, że trochę "radykał" to uważam La Sale Famine de Valfunde za wybitnego artystę. Takie płyty jak ta albo L'Ordure à l'Etat Pur to prawdziwe arcydzieła. I żeby nie było, że Francuzi nie potrafią grać ciężkiej muzyki, potrafią i robią to dobrze.
  • Odpowiedz