Wpis z mikrobloga

Od dziś w moich wpisach na mikroblogu mogą pisać tylko: @Primbledon, @Dziki_wieprz @FilozofujacaCalka @SansEar.

Wszystkie inne komentarze będę usuwała, chyba, że będą na prawdę bardzo, bardzo wartościowe.

Jeśli ktoś che, bym dodała go na białą listę, to może poprosić w tym wątku podając krótką argumentację, najlepiej z linkami do 2-3 swoich wartościowych wpisów w ciągu ostatnich 2-3 tygodni.

Skończy się awanturnictwo raz na zawsze w moich wpisach.
  • 885
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: jestem programistką i myślę w sposób zero-jedynkowy. Nie wiem co znaczy według ciebie 'wartościowy wpis' - moglabyś wyjaśnić które wpisy według ciebie są wartościowe, a które nie? Na przykład dla mnie wartościowy wpis to taki, z którego czegoś się dowiem albo w ktorym mogę z kimś podyskutowac na dany temat - nawet jeśli się z dana osoba nie zgadzam.
  • Odpowiedz
+: anonim1133, oficer-prowadzacy, wuju84, Jerry664, sapervodiczka, bbr, crabnebula, Kuork, DarkAlchemy, masashi, RolnikSamWdolinie, NiewyspanaSowa, wololololo, bihk, Patryk7975, scovil, JQNN, Juttunheim, eoz, Tytanowy, Quill, szasznik, Belsen, nofink, Szym07, DrEutanazja, AndrewWykopowicz, Snori, JaTuTylkoNaMoment, blue94, dolokomanton, JachuPL, latajacysarkofag, kozi, Kosedek, HetmanPolnyKoronny, mackiy, KrwiozerczyWombat, z3t4, znacznikmeta, Papercat, Herubin, AlgorytmPrima, Budkadlaptakow, FairyAngel, AzbestowyRogal, Blizz4rd, AdiLDZ, BQP, EcoDriver, BlackPaperMoon, CAPSLOCKTEAM, Templar, Rowley, PerfectEquilibrium, czajoza4, romo86, Fafnucek, towarprawemnietowarem, elvisiako, Dunoe,
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Mimo, iż nie jestem zbyt aktywnym użytkownikiem serwisu Wykop.pl uważam, że zasługuję by znaleźć się na Twojej białej liście. Zacząłem interesować się historią Francji (mój ulubiony temat to ród Walezjuszy (fr. Valois ;) )), dlatego uważam, że dzięki zdobytej wiedzy, będę w stanie rozwiewać durne stereotypy o tym jakże ciekawym kraju i nieść kaganek oświaty na serwisie Wykop.pl, gdzie niestety ludzie powtarzają w kółko kłamstwa nt. Francji. Ponadto liczę
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: Z pewnością jako osoba oczytana znasz te informacje, ale w ramach usprawiedliwienia dodam, że dopiero niedawno zacząłem się interesować tematem i jeszcze nie mam dużej wiedzy.

Wiem na pewno to, że rządzili Francją od XIV do XVI wieku :)
Ponadto Henryk III Walezy był przez pewien czas królem Polski (134 dni), co ciekawe był pierwszym elekcyjnym królem w naszym kraju. Gdy już został królem Francji miał ciekawy patent na
  • Odpowiedz