Wpis z mikrobloga

Bede robil w maju lekkie przemeblowanie pokoju przez co odsloni mi sie kawalek nieotapetowanej sciany (braklo rolek a dotad bylo ukryte za regalem) i pojecia nie wiem co z tym zrobic, bo tej tapety juz raczej nie dostane.

Odsloniete bedzie 0,6x1,8 sciany. Nie mam pojecia co z tym zrobic:| tapeta jest taka pomaranczwa wiec myslalem o pomalowaniu tego kawalka na pomaranczowo, ale nie da sie ukryc, ze bedzie to raczej ciulowo wygladalo. Dywan tez raczej odpada :-P

Myslalem o namalowaniu czegos albo walnieciu jakiejs foto tapety, ale pojecia nie mam co moglbym na takim kawalku miec namalowane/wytapetowane.

I tutaj pojawia sie pytanie, moze ktos ma jakis ciekawy pomysl?

#pytanie #sciana #tapeta #pomorzektos
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymon_jude: daj zdjęcie, coś wymyślimy. :P Może zamiast starać się ukryć niedoróbkę (pomarańczowa farba) wyeksponuj ją (daj tam kontrastującą tapetę, np. po ukosie czy coś) i udawaj, że tak ma być? :D
  • Odpowiedz
  • 0
Plus ro co jest po lewej (biurko z regalem) bedzie przesuniete niecale pol metra w prawo. A obok bedzie ustawione drugie biurko.

@Etiopski-Szeryf: podobna sytuacja jak z obrazem. Chociaz przyznam, ze myslalem wlasnie o jakiejs tablicy korkowej. Tylko ze zakrywaloby tylko czesc.

@korpiel: no wlasnie pejzaze odpadaja, bo to jest wybitnie pionowa miejscowa;-)

@ostr: idealne! Tylko ja bardziej za Arrynami jestem...
  • Odpowiedz