Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: Przy ST dużo zależy od miejsca. W tym roku byłem w Albanii i było trochę "przygód". Z negatywnych rzeczy wymienię: wycieczkę do Albanii Pd. która nie doszła do skutku i zmarnowała nam jeden dzień przez wynajęcie autobusu i jego późniejszą awarię, który w Polsce nie zostałby dopuszczony do ruchu nawet na prywatnej posesji - z drugiej strony upililiśmy się Rakiją w jakimś zacisznym miejscu w górach w bardzo malutkiej
  • Odpowiedz
@m4kb0l: jechaliśmy ekipa gdzie ja i tak byłem jednym ze starszych uczestników wyjazdu. Reszta to raczej studenci i bardzo otwarci więc wkręcić się do ekipy jak sądzę żaden problem.
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Noclegi były jak obiecane, jakieś problemy z klimą tylko w 1 pokoju były. jechałem z dziewczyną, wybraliśmy apartament 4 osobowy (podział na pokoje) bo taniej i fajniej się zintegrować i trafiliśmy na super 2 koleżanki, z którymi mam nadzieję że uda się podtrzymać kontakt na długo. Około 30% osób u nas jechało bez żadnych znajomych. Zintegrować się było bardzo łatwo. Wiadomo - był podział na tych spokojniejszych i "popularnych"
  • Odpowiedz
Zdecydowanie Party Camp! Byłam z nimi na sylwestrze 2018/2019, wszystko dopiete na ostatni guzik, nie mozna sie było nie nudzic :d a jesli nie masz z kim jechac to tym na pewno sie nie przejmuj, z pewnoscia poznasz duzo pozytywnych ludzi na takim wyjezdzie
  • Odpowiedz