Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś do sprzedania czytnik #kindle? Najlepiej jakieś nowsze #touch lub #paperwhite 1/2. Chce kupić używkę, bo nie wiem czy się u mnie przyjmie, a szkoda od razu wywalać kasę na nowy. Oczywiście w dobrym stanie, bez wad :) Teraz promocja w #amazon to może akurat ktoś będzie wymieniał. Aha, no i oczywiście najlepiej #krakow ale inne miasta, też wchodzą w grę za wysyłką pobraniową.
  • 15
@mpitas3: Smutna prawda kolego jest taka, że czytniki są trochę jak szczoteczki do zębów - rzadko ktoś sprzedaje używane, a i nieczęsto ktoś chce używane kupić. Jeśli chcesz obejrzeć jak wygląda ekran eink, to idź do media marktu czy innego saturna, ba, nawet do reala i tam czytniki są, możesz zerknąć. To wygląda jak kartka papieru, po prostu. Tam nie ma "co się nie przyjąć". Więc albo możesz polować (pewnie długo)
@ryhu: w rękach miałem sprowadzonego z usa paperwhite 1 w momencie premiery, ale sprzedałem bo wolałem tablet, teraz żałuję (,) ten ma być prezentem dla #rozowypasek dlatego nie wiem czy się przyjmie. 45 eur to nie majątek, więc prawdopodobnie się skuszę, tylko bawić mi się nie chce w zakładanie konta w eur itp...
@mpitas3: Jeśli dziewczyna to książkowy mól czytający po kilka godzin dziennie w domu, to poluj na kindla. Jeśli nie, bo czyta trochę w domu, trochę w tramwaju, trochę w pracy, na uczelni itp, a więc czytnik będzie nosić w torebce, to polecam kupno pocketbooka mini - coś koło 200zł, a jest to świetny sprzęt i być może w ogóle nie ma sensu szukać kindla. Mniejsze czytnik są naprawdę rewelacyjne, sam swego
@ryhu: nie za bardzo chcę dublować możliwości 5 calowego telefonu, no ale faktycznie, te marginesy mnie trochę przekonują, że powierzchnia czytania niewiele się różni.
@mpitas3: Słuchaj, powiem Ci tak: chcesz wydać mniej, to coś za coś. W tej cenie i do tego zastosowania, jako prezent dla dziewczyny to jest to moim zdaniem ideał. Solidny, sprawdzony sprzęt, nowy i na gwarancji, zapewniam że czyta się z tego rewelacyjnie, a mam porównanie właśnie z paperwhite. Nie bądź tym przysłowiowym januszem, który w cenie golfa chce kupić bmw z przebiegiem 120tys, bo nie ma cudów. Masz ograniczony budżet,