Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wczorajszym wpisem pewnej Mirabelki LINK dochodzę do wniosku, że wesela to najlepsza impreza na której okazuję się czy ktoś się nadaje na partnera życiowego czy też nie.

#!$%@? się w koleżance z roku, ale nic jej nie mów po #stulejamocno. #rozowypasek zaprasza Cię na wesele, ciesz się jak dziecko bo to "TO JEST TO! TO MUSI BYĆ DOBRE". Myśl o tym weselu i w głowie układaj sobie jak to będzie zajebista impreza. Rok wcześniej to Ty zaproś te samą #rozowypasek na wesele swojego brata, ona odmawia, bądź załamany.

1. Dzień wesela, musisz wyglądać zajebiście. Zakładasz koszule za 150 baksów do tego swój najlepszy garniak jaki masz (nie ważne, że więcej ich nie posiadasz, ten jest najlepszy)
2. Zadzwoń, że już jedziesz ona odbiera z pretensjami myśl sobie "aaa przejdzie jej"
3. Przyjedź do niej ona udaję niedostępną, jedziecie w milczeniu przez pół drogi na ślub.
trasanaslubprzyspieszona.wmv
5. Na ślubie foch, że spóźniliśmy się na przysięgę pomimo, że mówiłem abyśmy wyjechali dużo wcześniej, bo korki na mieście.
slubzyczeniatrasa.tiff
7. Rozmowa nie klei się już od samego rana, ale wierz motzno, że może jej przejdzie.
pierwszytaniecmlodych.avi
9. Nie obchodzi Cie pierwszy taniec młodych, bo wiesz, że za chwile to Ty pokażesz jak się tańczy. Młodzi schodzą TO JEST TA CHWILA czuj mocno, że będziesz #wygryw parkietu, bo oglądałeś jutuby a krokami i dodatkowo miałeś przyśpieszony kurs z #charleston dzięki również jutubowi.
10. Ale niee! WOLNEGO! Przecież najpierw trzeba #rozowypasek zaprosić do tańca... prosisz, ona z wontami odpowiada "PRZECIEŻ Z TOREBKĄ NIE BĘDĘ TAŃCZYĆ"
#!$%@?.gif
12. Tańczycie, to jest ten moment! Na początek standardowe 2 na 1. Ona się patrzy na Ciebie jak na debila co on #!$%@?, myśl sobie, że pewnie #!$%@?łeś kroki, w głowie zacznij liczyć nawet aby nie wypaść z rytmu, ale nie! Ona w ogóle nie wie o co chodzi
13. Pytaj się jej jak ona tańczy Ty się dostosujesz #przegryw Ona Ci pokazuję (lewo, prawo, lewo, prawo, obrót, lewo, prawo, lewo, prawo, obrót)
#!$%@?.mp4
15. Tańcz, w ogóle nie do rytmu i dodatkowo ona prowadzi WTF.jpeg
16. Dobra, przerwa, świetnie koniec tej męczarni. Idziecie do stolika w okół Was sami jej znajomi, do momentu kiedy byłem na weselu ani razu nie zamieniła z nikim słowa, próbuj Ty rozmawiać, towarzystwo tak bardzo #!$%@? 2 osoby z którymi jesteś w stanie coś porozmawiać są zajęci rozmową z innymi.
17. Rozmawiaj z koleżanką na różne tematy. W końcu temat rzeka. Jej były. Słuchaj przez pół wesela o jej byłym.
#!$%@?.PDF
18. Jestem typem, który nie tańczy jak Maserak ale nie lubię siedzieć przy stoliku #idealnykandydatnameza , więc dwie kolejki siedzenia przy stoliku to dla mnie za dużo, bo ona nie chce tańczyć
19. W końcu ! Upragniona kolejka, spróbuj ją nauczyć:
2 na 1 - ona tego nie kuma
disco fox - ona tego nie kuma
walc - to samo
polka - to samo
20. Kolejka tak bardzo #!$%@?.
21. Pisz do kolegi aby był wcześniej bo się #!$%@? bawisz i nie masz tam zamiaru spędzić ani chwili dłużej, to jest męczarnia a nie wesele
22. Znowu siedzimy przy stoliku tym razem temat przeniósł się na ojca jej byłego
#!$%@?.PDF
23. Kolejka odbijany, znowu odbijany, znowu odbijany, bo już nie wiesz jak z nią tańczysz, jak robisz o kilka obrotów za dużo widzisz jej spojrzenie kiedy się patrzy jak na jakiegoś #przegryw
24. Tańcz z ludźmi których nawet nie znasz i pierwszy raz widzisz na oczy, bo #rozowypasek tak bardzo nie chce z Tobą tańczyć.
#!$%@?.avi
26. Ostatnia kolejka, już tak bardzo zrezygnowany tańcz po jej myśli, ale w głębi duszy czuj smutek i patrz jak inni tańczą a Ty musisz: lewo, prawo, lewo, prawo, obrót... jak w podstawówce.
27. Koleżanka wypomina Ci, że będziesz pierwszym gościem który wyjdzie z wesela, miej to w dupie i wychodź bo kolega czeka. Żegnaj się z panną młodą mówi Ci, że zajebiście tańczysz więc trochę #wygryw
28. Od wesela ogranicz rozmowy z koleżanką, bo wiesz, że nie ma o czym rozmawiać skoro na weselu głównym tematem był jej były.

W sumie dobrze, że odmówiła mi pójścia na wesele mojego brata, bo jakbym miał się tak #!$%@? bawić na tym weselu to bym nie wiem co zrobił a tak to poszedłem sam i odkąd przyjechaliśmy do lokalu nie schodziłem z parkietu do godziny 3 rano.

Nie wiem czy w tej historii trochę jest #wygryw czy jednak #przegryw ale na pewno w dalszym ciągu #tfwnogf i czuję się z tym zajebiście

#truestory

TL:DR

  • 12
@Komaryt: Stuleja, jak można się podkochiwać w kimś, z kim nawet się nie ma romansu ;p że się podoba rozumiem, ale to właśnie prowadzi do takich bezsensownych sytuacji - ona nie była warta Twoich uczuć, idealizowałeś ją, jaka piękna, fajną itp - bez potrzeby. Na drugi daj na wstrzymanie ;)

Ale zachowanie na weselu props, bawiłeś się jak miałeś ochotę i to za ogromny plus :) fajnie że na koniec propsy
@Josuke: może nie tyle idealizowałem co na prawdę fajnie było przebywać w jej towarzystwie i miło się z nią rozmawiało, ale co ona od*ebała na tym weselu to w ciemno nie obstawiałbym takiego zachowania. Trudno... jak nie ta to żadna :D
@Jofiel: to nie czytaj. scrolluj śmiało
@Jofiel: Widzę rzeczowy argument rasowego inteligenta. Wyłącz komputer i idź na jakieś #wykopiwo i uświadom sobie, że mirki to normalni ludzie, często inteligentni, a styl pisania postów nie ma z tym nic wspólnego. Bukowski też nie był inteligentny, bo miał taki, a nie inny styl pisania?
@Jofiel: A Fredro? Napisał "Baśń o trzech braciach i królewnie". Tez jest głupi? Widzę, ze nie masz rzeczowych argumentów, o tym, że według Ciebie styl pisania świadczy o inteligencji. Ja mam o tym, że nie świadczy, a wyzywasz mnie od kretynów. #typowywykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°)