Wpis z mikrobloga

" Przeciętny człowiek przeżywa szok, gdy trafia między schroniskowe klatki. Tysiące oczu mówiących: weź mnie. I kogo wziąć? To proste. Tego, który już nawet nie prosi. Siedzi w kącie i nie wierzy, że ktokolwiek zwróci nań uwagę. Jest stary. Bez oka lub łapy. Ma brzydką sierść, mało zębów. Dlaczego on? Bo zostało mało czasu, aby mu udowodnić, że nie wszyscy ludzie to potwory."

Znalezione w internecie.

#psy
WezelGordyjski - " Przeciętny człowiek przeżywa szok, gdy trafia między schroniskowe ...

źródło: comment_O5VwMsvsn2exzaYA3XqtCShVYECmVMCY.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@spiritoo: LOL, nikt ci nie odmawia prawa do kupna psa, ale nie zaprzeczaj, że osoba, która w tej sytuacji bierze go ze schroniska, postępuje szlachetniej; więc tak, w tym momencie i tylko w tym aspekcie jesteś gorsza, bo twoje wielkie współczucie zwierzentom samo w sobie nic nie za czy moja droga.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: Wzięcie psa to jedyne co możemy zrobić. Ale to co się dzieje ze zwierzętami to przykład nieporadności naszego państwa. Bo wystarczyłoby:
-całkowity zakaz handlu psami przez ludzi niezarejestrowanych w jedynie slusznym związku kynologicznym,
-ustawowy obowiązek sterylizacji kundli.
I problem biednych piesków zniknie w kilka lat.
Ale u nas jak zwykle robi się od dupy strony. Wywala się miliony złotych na schroniska zamiast wydać ta kasę na sterylizację.
A teraz
  • Odpowiedz
@tymeek: Nie, nie jestem gorsza nawet w tym aspekcie. Wyobraź sobie, że moje wielkie współczucie nie opiera sie tylko na gadaniu. I tak sie składa, że nigdzie nie napisałam, że ktoś mi odbiera do czegoś prawa. Pisałam o takich krytykantach jak ty. Zwróć proszę uwagę, że nawet dziewczyna, która w całym wątku broni zwierząt ze schroniska, nie wchodziła ze mną w wielka walkę. Mało tego, trochę zgaszę Twoje super teorie
  • Odpowiedz
@spiritoo: Nie wiem jak można się zniżać do poziomu wytykania komuś błędów, zwłaszcza, że post był pisany na telefonie. Nie wiem jak to wskoczyło, przejrzyj moje wszystkie posty na mirko i znajdź jakiś inny błąd. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że jako dwunastolatek pisałem poprawniej od ciebie.
Z kolei do treści twojego komentarza trudno się odnieść, bo jest po prostu nie na temat. No fajnie, że zrobiłaś tyle dobrych rzeczy, ale
  • Odpowiedz
@tymeek: Szkoda, ze brak Ci klasy, żeby przyznać sie do błędu, który wytknelam, bo jest tragiczny i wyraźnie wynika z niewiedzy. Telefon nie autouzupelnia słów w tak idiotyczny sposob. Co do reszty. Nie muszę sie wybielać, chciałam Ci tylko uświadomić, ze twoja teoria, o moim rzekomo nic nie wartym współczuciu nie ma racji bytu i nie pokrywa sie z rzeczywistością. Współczuje Ci tego jak ograniczony jesteś skoro nazywasz mnie snobem.
  • Odpowiedz