Wpis z mikrobloga

@mersi: A mieliśmy już w Eliminacjach do MŚ 2010 znacznie łatwiejszą teoretycznie grupę. Też była radość po losowaniu. Wszak Słowacja, Słowenia, Czechy, Irlandia Północna i San Marino - to wydają się ogórki przy nas wspaniałych. A przypomnę, że ostatecznie zajęliśmy przedostatnie miejsce. Tak, wyprzedziliśmy TYLKO San Marino. Także nie zdziwię się, jeśli w tej grupie poradzimy sobie dużo gorzej niż poradzilibyśmy sobie w jakiejś "grupie śmierci".
kapayapaan - @mersi: A mieliśmy już w Eliminacjach do MŚ 2010 znacznie łatwiejszą teo...

źródło: comment_881L8aPQ8bOI2D36FkbgchYaogdNymrp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kapayapaan: no mieliśmy też łatwą grupę na el. MŚ 2002 i wykorzystaliśmy to, żeby awansować pierwszy raz od 18 lat na mundial ;) Więc różnie to bywa, ważne, że nie ma Anglii, bo z nimi zawsze odpadamy..
  • Odpowiedz
@szwedes: Ja sądzę, że naszym potrzeba ostrych grup i jeśli już jechać na turniej to po dobrej grze, a nie psim swędem. Ta grupa na ME 2002 nie była wcale aż tak łatwa, na pewno trudniejsza niż ta którą wymieniłem i ta obecnie wylosowana. Tylko co z tego, jeżeli na turnieju się pokpimy i odpadniemy w grupie standardowo dla nas. Uważam, że jeśli sam awans na mistrzostwa jest dla nas
  • Odpowiedz
@mersi: Zawsze większość chce jak najłatwiejszej grupy, a potem przychodzą konfrontacje z gigantami i jest wielkie rozczarowanie, że #!$%@?. Moim zdaniem nie można kalkulować i liczyć zawsze na najsłabszych. Jak mamy coś osiągnąć, to trzeba stawiać czoło najsilniejszym i co jakiś czas weryfikować swoją siłę w konfrontacjach z nimi.
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: wielki znawco, mamy teraz drużyne, jakoś to wyglada na pewno lepiej niż w poprzednich latach, dlatego uważam, ze jeszcze ta drużyna dojrzeje i powinnismy z grupy wyjsć Januszu. Skończyła sie już moda na mówienie, ze mamy gównianą repre :)
  • Odpowiedz
@mersi: IMHO łatwiejsza grupa to taka w której jest faworyt i kilka słabiaków, gdzie nasza reprezentacja może wejść z drugiego miejsca. Tutaj za dużo drużyn, które mogą nam ukraść punkty. Myślę że znów napiniemy pośladki na trudniejszy na papierze mecz z Danią, zremisujemy i będziemy mówić, że teraz z górki i #!$%@? od Rumunii i Czarnogóry
  • Odpowiedz