Wpis z mikrobloga

@Golomp: Powiem Ci kolego tak on pali mniej jak się jedzie szycbciej tak 100-110km/h klima okazyjnie teraz nie ma pogody.Chodzi mi o to w tym wpisie,że diesle można między bajki włożyc+drogie awarię a ja robię średnio 40tys km rocznie,zazwyczaj jeźdzę sam jestem singlem i to auto mi styka,nakulałem nim ponad 45tys i zero awarii,nie bierze oleju także polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Golomp: Ja mam jeszcze starego scenika na lpg 300k ma najechane i zero problemów,ojeciec ma peugota 2011 też na gaz,u mnie zawsze wszystko na gaz było od łebka( ͡° ͜ʖ ͡°)tylko autolaweta diesel,ale to z wiadomych względów( ͡° ͜ʖ ͡°)A teraz fajnie ciepło wyjedzie się z podwórka i już się przełącza( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MlodyWilczek: Dolicz do tego koszt dobrej instalacji, zwiększone zużycie zaworów, droższe przeglądy, koszty regulacji, wymiany elementów, których normalnie w benzynie nie ma oraz spalanie samej benzyny na 100km. Nie wspominając o tankowaniu co parę godzin jazdy.
Miałem LPG, miałem benzynę, mam dwa diesle. Przejechane ponad 120k i zero problemów.

@faynie: hehehe scenikiem(niby francuz)zrobilem 130k i dalej jeździ,o auta dbam samemu,nie ma żadnych półśrodków,jak coś się dzieje to zaraz muszę to sobie zrobić i tylko dobre części( ͡° ͜ʖ ͡°)BTW szwagier kupił nowego jaguara i po 20tys km rozsypała się turbina i pojechał na lawecie,teraz jak wracał z trasy to mu się klocki skończyły( ͡° ͜ʖ ͡°)
@atc_damian: Ja tankowałem LPG po 2,8 i miałem to w dupie( ͡° ͜ʖ ͡°)Dobra instalacja to tylko wydatek na początku,potem zero problemów( ͡° ͜ʖ ͡°)Zużycie paliwa w lecie prawie zerowe,a w zimie...diesel też więcej spali na zimnym( ͡° ͜ʖ ͡°)Zużycie zaworów?Od golfa II na 18-tke nie miałem takiej sytuacji,chyba że kupisz jakiegoś forda( ͡° ͜ʖ ͡°
@faynie: No ok nie mówię ma moc,ale niech Ci spali 6 przy lekkiej nodze to 30 cbl,ja robię to za 15 cbl,40tys km rocznie i nazbiera się ładna sumka( ͡° ͜ʖ ͡°)zarabiam od 4k w górę,ale nie stać mnie na diesla,może trochę psychologicznie( ͡° ͜ʖ ͡°)