Wpis z mikrobloga

ZNACIE TYCH GOŚCI, NIE? XD NIEOBLICZALNI MAJSTERKOWICZE ZŁOTE RĄCZKI, TACY SĄ NAJLEPSI, TACY "POZYTYWNIE #!$%@?ĘCI". MIG, FLEXA, SPAWANIE, SPAWA BO TANIEJ, NIE WIDZI BO SPAWA, OCZY CZERWONE BO MASKA TO PEDALSTWO, PIWKO W GARAŻU Z KOLEŻKAMI DO PORZYGU, Z GRAMOFONU PEJA SLU, A NA DOJEBKĘ OSTRA (POWTARZAM, OSTRA!) PIZZA NA GRUBYM I 1,5 LITRA ENERGOLA. JAK PRZECHODZI KOŁO JEGO JASKINI KOBIETA TO MUSI GWIZDNĄĆ I BEKNĄĆ BO HORMONY KAZAŁY. GORĄCY TEMPERAMENT XDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZY TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZY, WIADOMO XDDDDDD
CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZY
CHYBA JAK ŚPISZ MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO CI BEBZUN ODSTAJE XDDDD

http://carswag.pl/show/1774

#carswag #heheszki #humorobrazkowy #pracaspawaczamnieprzeistacza #motoryzacja #samochody #pasta
pepies - ZNACIE TYCH GOŚCI, NIE? XD NIEOBLICZALNI MAJSTERKOWICZE ZŁOTE RĄCZKI, TACY S...

źródło: comment_fmknGjk9Jx3C4RiSCvxGwd2fa7jccjZo.jpg

Pobierz
  • 21
@pepies: Co tam, że ktoś dla jaj sobie zrobił "kolektor" na rurkach i złączkach hydraulicznych. Ale oczywiście trzeba pośmiać się z ludzi, którzy poważają DIY i przy odrobinie wprawy za 1/10 kosztów zakupu kolektora z Allegro uspawają własny, mając z tego ogrom satysfakcji.

Ty pewnie z tych, co dzwonią po pomoc drogową jak złapią gumę? Nawet mi Cię nie żal.