Wpis z mikrobloga

ktory program pozwoli mi utworzyc trase do #garmin czysta bez zadnych waypointow? bo co zgram to mimo ze w programie ich nie widac to na gpsie juz sie pojawiaja. wiem ze moge nawigowac w gpsie wedlug drog i do danego miasta, ale jade #rower i s7 jechac nie bede, tylko wlasna utworzona trasa. moze ktos pomoze:) #nawigacja #gps @grecki
  • 16
@piteerowsky: nie jestem pewien czy dobrze mówię, ale AFAIR "route" na garminie musi składać się z waypointów, natomiast "track" - nie. Spróbuj znaleźć coś, co zapiszę Twoją trasę właśnie jako track.
http://support.garmin.com/support/searchSupport/case.faces?caseId=%7B67ef9980-50c4-11dc-4ec8-000000000000%7D
Teoretycznie tracki to logi z przebytych podróży a nie planowane podróże (w każdym razie wszędzie tak to opisują), ale przecież po nich też da się nawigować, więc powinno się to udać.
@piteerowsky: no bo jest tak jak mówię - route musi się składać z waypointów. Program ich wyświetlać nie musi, ale one tam są. Natomiast w przypadku track masz po prostu ciąg kolejnych współrzędnych, które waypointami z punktu widzenia GPSu nie są - nie mają nazwy, notatek, ikony i innych elementów które posiadają waypointy.
Spróbuj wgrać track.
W google trochę wyskakuje jak wklepiesz "garmin route to track conversion" więc pewnie coś znajdziesz.