Wpis z mikrobloga

1. Badz nad morzem i idź wieczorem glowna aleja popularnego wypoczynkowego miasta
2 Zobacz tlum ludzi skupiony w jednym miejscu, podejdź zobaczyć o co chodzi
3. Jakies dwa sebixy zrobily biznes stawiając konstrukcje z drazkiem do podciągania a na niej kartka ZAPLAC 20ZL UTRZYMAJ SIE PODCHYTEM 3 MINUTY I ZGARNIJ 200ZL
4. Tlum chętnych większość pijana i oczywiście nikt tych 3 min nie wytrzymuje
5. Nagrywaj akcje jakiś czas
6. Zadzwon po bagiety
7. Bagietyjado
8. Sebixy z daleka widza koguty ale spokojnie stoją z swoja konstrukcja zycia
9. Seba: ALE PANIE STARSZY BAGIETKOWY JAKIE PINIOMDZE MU TU Z MATEUSZEM TAK TYLKO STOI I KTO CHCE TO SIE PODCIAGA A TA KARTECZKA TO ZART. CO ZLEGO TO NIE MY XD KTO MA WIEDZIEDZ TEN WIE XDDD
10. Zaproś pana bagietkę na premierę filmu januszebiznesu.avi
11. Sebi i Mati tak bardzo zaskoczeni. Bagiety tak bardzo zadowolone. Januszobiznes tak bardzo rozbity

PROFIT moralny bo noe lubię cwaniakow
  • 19
@KingKenny: tu nie chodzi o siłę. Nie ważne jak silny jesteś i tak nie dasz rady, ponieważ ten drążek dodatkowo obraca się (nie mam tu na myśli żadnego silniczka, tylko jest tak zamontowany aby się obracał i prędzej czy później ale zawsze się wyśliźnie). Chłopaki chcieli aby 3 minuty wytrzymać, w Bułgarii kilka lat temu widziałem to pierwszy raz, tam było napisane, żeby wytrzymać 2 minuty i też nikt nie dał
@Kezoj: ale wiesz ze to umorza? Gdzie tu jest oszustwo? Jak ktoś będzie mial niekrecony drążek to teraz ja mam zgłosić bo wszędzie jest kręcony i się czuje oszukany? Loterie tez zglosisz bo myslales ze ciągną los 3 razy a tu tylko raZ? Nie ma tu żadnego oszustwa bo nie ma obowiazku podawać wszelkich szczegółów
@damian_co_dalej: @PipBoy13: