Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki,

Mam pytanie.
1) Znacie jakiś producentów koszulek/bluz? Chciałbym ruszyć ze swoim sklepem z odzieżą, mam fajnego grafika, który realizuje niszowe pomysły. Wiecie, może gdzie spróbować się odezwać? Jak już uruchomię sklep to zrobię konkurs na kilka próbek :)

2) Siedzi ktoś w temacie nadruków. Czytam o metodach DGT i Sitodruk. Macie jakieś doświadczenie? Grafiki mają wiele detali/kolorów i muszą być naprawdę w dobrej jakości. Coś polecacie w tej kwestii? Jakieś szczególne firmy, które się tym zajmują?

#januszebiznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszulki #biznes #pytanie #modameska #firma
  • 12
  • Odpowiedz
@iwieszOCB Fruit of the loom to shit. Serio ja nie chcę czegoś co rozciągnie się po dwóch praniach.
Potrzebuję najlepiej jakiś kontakt do Łodzi, tekstylia itp.. Z tego co wiem, to tam jednak wciąż zagłębie takiego przemysłu,
  • Odpowiedz
the loom to shit. Serio ja nie chcę czegoś co rozciągnie się po dwóch praniach.

Potrzebuję najlepiej jakiś kontakt do Łodzi, tekstylia itp.. Z tego co wiem, to tam jednak wciąż zagłębie takiego przemysłu,


@Simao: wyższe modele koszulek stendmana są w pytę (ale też dość drogie). Wiem bo używam. U mnie w firmie robimy nadruki w technologii DTG, generalnie jeśli chodzi o małe nakłady różnych wzorów to spoko (choć tak
  • Odpowiedz
@Simao: zdaje mi sie ze pojedyncze partie (np 10 sztuk na próbę) najlepiej Ci będzie termotransferem gdzie maszyny do tego kosztują grosze. Wtedy produkujesz dokladnie takie koszulki jakie klient zamówil, nie musisz trzymać 100 koszulek które np nigdy nie zejdą ;) przy czym nie znam trwałości nadruku . Sitodruk na pewno lepszy ale raczej tylko większe nakłady wiec odpada. No i szczerze nie wiem czy przy sitodruku full color z
  • Odpowiedz
Jak weźmiesz lepsze fruit to bardzo fajnie się zachowują, stedmany też sa spoko, keya też tylko trzeba brać najdroższe modele a nie gramaturę 130 :D.

a atak poza tym osobista rada od kogoś kto też włożył całą swoją kasę w to kiedyś. nie baw się w to. Jak masz fajne projekty rzuć to w cupsella i po problemie, trochę hajsu ci spadnie a nie masz problemu z maszynami.
Żeby produkcja miała jakikolwiek
  • Odpowiedz
Na Cupsellu, nie dostanę takiej dobrej jakości i poza tym, sama forma sklepu mi nie odpowiada graficznie itp. Jeżeli chce sprzedawać coś ekstra, to nie mogę tego robić na cupsellu. To nie mają być koszulki z jakimiś " śmiesznymi" obrazkami/ napisami :)

@goras mogę uderzyć do Ciebie na priv?Z tego co mówisz masz know how. Chciałbym z Tobą pogadać o tym ;)
  • Odpowiedz
@Simao: Mam dostęp do koszulek Adler w dobrej cenie. Jakość do wyboru, od najtańszych poniżej 10 zł to tych, które jak rozumiem Ciebie interesują. Robię coś okazjonalnie dla znajomych (np na 15-lecie firmy koszulki dla wszystkich) i czasem wpadnie jakieś zlecenie. Konkurencją dla mnie nie będziesz więc mogę Ci udostępnić możliwości. Nadruk robiony w samym centrum centralnej Polski żeby wszędzie blisko było z dostawą. Jakość nadruków również do ustalenia. Szybkie
  • Odpowiedz