Wpis z mikrobloga

#zegarki
mirki, mam głupie pytnie
szukam zegarka, a nawet nie koniecznie zegarka na którym będę mógł szybko i intuicyjnie "cyknac", zaznaczyć jakiś fakt, że stało się to o tej i o tej godzinie

prościej:przyjmuje lek 10:20 - "cyk", przyjmuje lek 12:40 "cyk".
15:15 - cholera, o której przyjmowałem lek ostatnio? Myk w historię - ok, już wiem.
Wystarczy historia ostatniej pozycji. Choć większa byłaby super.

Byłoby super, gdyby można było "cykać", zaznaczać inne, osobne pozycje.
To znaczy osobna historia np. lek A - historia lek B - historia.

Przepraszam, że tak zawile, ktoś ma jakiś pomysł?
  • 7
@npwjsn:

w zależności od potrzeb, można dodać wiele licznik z kranu

xDDD

Problem w tym, ze nie mam androida. Nie mam w ogóle smartfona xD Co prawda mógłbym kupić smartfona do tego celu, ale jednak celuje w wygode i łatwość dostępu zegarka.
@npwjsn: zdecydowanie powyzej mojego budżetu xD ale coś poniżej musi się znaleźć, cały system operacyjny nie jest mi potrzebny, nawet czymś na bazie minutnika bym się zadowolił
już 100zł cieżko by mi się wydawało 200zł przełożyłbym pewnie jakiś na jakiś czas później, nie jest to zakup ani planowany, ani hobbystyczny, prowizorka mi nie straszna, ani mnie nie odstręcza
@Rafau23: hmm, albo musisz kupić takiego smartwatch'a i szukać jakiejś appki albo poszukać zegarka w którym możesz ustawić kilka alarmów jednocześnie, bo to o czym Ty mówisz to pierwszy raz słyszę :)

Opcjonalnie możesz zlecić komuś napisanie takiej aplikacji na telefon / smartwatch'a.
Tak jak mówiłem, nie jest to zakup hobbystyczny, a w założeniu miał oszczędzić mój czas, b ostatnio krucho ze spięciem wszystkiego w całość. Personalizowanie smartów nie wchodzi w gre jak jha odblokować nie umiem dotykowego :/