Wpis z mikrobloga

422 799 - 10 = 422 789

Jutro #rowerowykrakow podbija #rowerowywroclaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle tobołów biorę na 300 km + dętka przyczepiona do roweru, możliwe że przeciwdeszczówka, buff (bo w sumie jedziemy w nocy), jakiś banan i oczywiście telefon. A na zdjęciu: rittersport, 5 batonów muesli, chusteczki suche i mokre, powerbank + kabel, pompka (też będzie przytwierdzona do roweru), dokumenty, pieniądze, łatki, łyżka do opon, tabletki przeciwbólowe, krople do oczu, chusteczka do okularów.
Teraz micha makaronu, pompowanie opon i do spania. Trzymajcie kciuki, bo jak dojadę to będzie to najlepszy miesiąc rowerowy, poprzedzający najgorszy z nich...

#rowerowyrownik
wspodnicynamtb - 422 799 - 10 = 422 789

Jutro #rowerowykrakow podbija #rowerowywro...

źródło: comment_3BxXNFH35T5n9NcvysOrZBziD2rzyo5U.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wspodnicynamtb: Nie boisz się jeździć z samymi łatkami? Kiedyś też tak robiłem, wracałem wieczorem rowerem szosowym i wwaliłem się w taką dziurę w asfalcie, że nie było już jak tego załatać. Zaliczyłem kilkunastokilometrowy spacer w butach od spd-sl żeby się dostać do cywilizacji :| Od tego czasu zawsze wożę zapasową dętkę...
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: ja jutro jadę 125km do dziadków, a nabrałem tyle gratów (choć wszystko przemyślane), że ledwo weszło do ponadlitrowej sakwy

gdybyś nie zapomniała, to bardzo prosiłbym o fotkę dętki przyczepionej do roweru
też ją biorę i dziadostwo zajęło całą sakiewkę zamostkową na telefon xD
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: Pokibicowałbym ci na trasie przejazdu, ale z tego co widzę, będziesz koło mnie przejeżdżać raczej bladym świtem :) Trzymam kciuki, żeby obyło się bez żadnych nieplanowanych przygód. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: Właśnie nie wiem po co te chusteczki - trzeba się nauczyć porządnie smarkać podczas jazdy, a jaka oszczędność na wadze ;)

@Migfirefox: Na szosie inaczej się jeździ.
Na MTB zawsze mam ze sobą plecak, a w nim multitool (Topeak Hexus II - polecam, uratował mnie i znajomych już z niejednej awarii), pompki (do kół i do amortyzatorów), dętki, trytki, taśma izolacyjna, powerbank, zestaw 6 kabelków do telefonów,
  • Odpowiedz