Wpis z mikrobloga

Polskie fora phpBB by Seba to katorga dla początkujących. Wiadomo że hehe #elektroda, ale dzisiaj wszedłem z nudów na forum dla gitarzystów. Wygląda to mniej więcej tak:

- Cześć, gram od niedawna, pomożecie mi wychwycić bicie w tym utworze?
- HURR DURR JAK MOŻESZ TEGO NIE SŁYSZEĆ JA GRAM TYLKO 15 LAT I OD RAZU WIEM JAKIE JEST, CZEGO SZUKASZ NA TYM FORUM, MOŻE OD RAZU SOBIE ODPUŚĆ GRĘ

-Cześć, co myślicie o tej gitarze, dobry sprzęt dla początkującego?
- #!$%@?ŁO CIĘ, CHCESZ KUPIĆ INSTRUMENT ZA 500 ZŁ? KUP COŚ ZA 2 TYSIĄCE NA POCZĄTEK, SŁABA GITARA ZNIECHĘCA DO GRY

szkoda mi tych wszystkich początkujących ( ͡° ʖ̯ ͡°) czy tylko ja lubię tłumaczyć innym co i jak krok po kroku?

#gorzkiezale #gitara #polskiefora
  • 24
  • Odpowiedz
@logarmistrz:
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego
  • Odpowiedz
@logarmistrz:
Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net

Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom #!$%@? starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest #!$%@? się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@logarmistrz: Jedni i drudzy są siebie warci na takich hobbistycznych forach. "Zaawansowanym" często tylko wydaje się że dużo wiedzą, a w rzeczywistości bazują na wąskim doświadczeniu nie wychodząc przez lata z własnego pokoju powtarzając durne stereotypy. "Początkujący" jednak często zadają tak głupie pytania, że można stracić wiarę w ludzkość, składnia zdania, jasne wyrażanie myśli oraz ortografia to też często dramat. Efekt jest taki, że na takich forach praktycznie nie ma
  • Odpowiedz
@NeXIcE: Jedyne rozsądne polskie forum o graniu na instrumentach to harmoszka.com, bo tematyka dość wąska i niszowa, więc raka mało, a nawet brak. No i profesjonaliści się tam udzielają.
@logarmistrz: jak chcesz dobrego forum, to zmień instrument :D
  • Odpowiedz
@logarmistrz: ja nie rozumiem ludzi którzy marnują czas i energie na odpisywanie na posty tylko po to żeby wytłumaczyć Ci dlaczego Twoje pytanie jest niegodne i dlaczego Ci nie odpowie na nie:D 3 linijki teksty zamiast jednego z odpowiedzią xP
  • Odpowiedz
@logarmistrz:

Niech Ci prezydent mirko w plusach wynagrodzi, że lubisz pomagać, ale skoro 95% pytań sprowadza się do tego, że:
- ktoś chce grać jak zawodowiec ale nie chce ćwiczyć i szuka na forum tajemnego sposobu jak indjana dżons zaginionej arki
- ktoś chce mieć profesjonalne brzmienie ale w cenie najtańszej chińskiej sklejki znalezionej na allegro

to się nie dziw, że odpowiedzi są takie a nie inne.
  • Odpowiedz
@logarmistrz:
1. Faktycznie debile
2. To akurat prawda. Pizgałem na wiośle za 400zł i była #!$%@?, dorwałem potem używkę BC rich wartą wtedy jakieś 1,5klocka i było niebo, a ziemia.
Smutno mi jak sobie pomyślę, że sprzedałem wszystko i przestałem grać.
  • Odpowiedz
@Skogyr: Ja mam Fendera CD60 za 500 zł i fajnie jest. Ale w przypadku elektryka to za 400 nic dobrego nawet na początek nie kupisz, masz rację.
Ostatnio coraz częściej chcę to sprzedać w cholerę (mam jeszcze bas) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@logarmistrz: no niestety forum gitarzysci.pl to rak pokroju elektrody. Zalozylem tam konto kilka lat temu i widze do dzisiaj jest tam pelno nabuzowanych 15letnich #!$%@?, ktorzy zjada cie z gory na dol, a jak kiedys takiego spotkalem to do mnie "psze pana" xD
Nie polecam tego uzytkownika xD
  • Odpowiedz
@logarmistrz: Napisz na forum gitarowym że gatunek drewna nie wpływa na brzmienie gitary elektrycznej po czym rozkoszuj się reakcją ludzi ze sleszem i gibsonami w avatarach xD

Also z drugiej ręki za 400zł idzie dorwać coś niezłego.
  • Odpowiedz