Wpis z mikrobloga

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-zdazyc-przed-pis-em,nId,1858215#pst92996365

To jest chyba jakaś zaraza, która otacza te 'prawdziwe' 'media', 'prawicowe', 'niezależne'.
Po prostu Ziemkiewicz powinien beknąć i tyle. Zwłaszcza na temat Caracali.

"Podobnemu przyśpieszeniu, jak prace nad prywatyzacją PKP Energia uległy próby śmigłowca "Caracal", który ten rząd zakupił dla polskiej armii. Próby, niezbędne do podpisania umowy, odbyły się w takim tempie, w jakim chyba nikt jeszcze nigdy śmigłowca przetestować nie zdołał i ministerstwo nie ukrywa, że za wszelką cenę chce dopiąć dealu przed wyborami, no bo po wyborach - wiadomo."

Śmigłowca nikt jeszcze nie przetestował. A umowę już podpisano. Po prostu żal. Ziemkiewicz podobnie jak Sakiewicz, widzi granty przelewane z PISu, po wygranych wyborach.

I jeszcze ten stek bzdur o jakiejś PKP Energia. Nie dość, że jej nie ma, to Ziemkiewicz dał się złapać na 'spółkę-krzak z 5 tys kapitałem'. Kolejny dyletant, piszący o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia.

Kiedyś jak go spotkam spytam się o mojego konika. Skoro zna się na wszystkim to i pewnie na moje pytania odpowie :D

#polityka #polska #kolej #lotnictwo
  • 1