Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: Niezmiernie się cieszę, że zdrowie dopisuje, ale wiem, że wyniki to jedno a samopoczucie drogie. Sam przy 188 z 64 do 78 wbiłem i powiem, że zupełnie inaczej się żyje. Kobiety wino i śpiew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Jak jesteś szczupły to bądź, spoko, ale koszulek i bluz/kurtek to może rozmiar kupuj swój, bo te które masz na sobie wyglądają jakby kobieta ubrała ciuchy swojego faceta i optycznie wyglądasz jeszcze chudziej i jakoś tak "biednie", niechlujnie bardzo. Stylu nie oceniam, ale dopasowana koszulka i będziesz wyglądał schludnie i jak człowiek. Serio.
  • Odpowiedz
@ifenix: a zalando nie sprzedaje AA przypadkiem? ja bym chciał uniqlo. w ogóle to chciałbym normalne marki, żeby nie doić po 10-20 euro za wysyłkę.
@Madlen_: co za problem przejść na dietę?
@parasolki: paradoksalnie nie lubię dopasowanych koszulek (mimo że lubię dopasowane spodnie). mam jedną i mimo że bardzo dobrze mi wyszła, to nie lubię w niej chodzić. ale wiem o co ci chodzi.
@Scotthere
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska:

Nie zwracaj uwagi na tam te wszystkie próby marnej prowokacji, puki nie nosi się damskich ubrań jest spoko, ja lubię koszulki z szerokim dekoltem i miałem kilka ale teraz trudno mi coś fajnego znaleźć teraz
  • Odpowiedz
@ifenix: śmieszą mnie te wszystkie teksty, serio. w zarze te lniane koszulki miały dość duży dekolt. ale jak dla mnie materiał był jakiś taki niefajny.
@krasecz: spoko. ja też. i nie muszę podkreślać tego na każdym kroku. w odróżnieniu od ciebie.
  • Odpowiedz