Wpis z mikrobloga

@Kat_rzeznikow: Taki mam plan, ale idę z moim życiodajcą, żeby przypomniał sobie lata młodości i nie chcę go zostawić. Na pewno nie będę na swoim sektorze. Nigdy więcej nie pozwolę kupować komuś biletów za mnie ()
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Ja mam dosyć szeroki gust muzyczny i na czymś musiałam przyoszczędzić, z resztą chociaż zazwyczaj chodzę na płytę to na AC/DC trochę obawiałabym się o moje 152 cm wzrostu :D
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Ja jak już biorę płytę to zazwyczaj wystoję te parę godzin i jestem z przodu, chociaż po ostatnim takim koncercie dochodzę do wniosku, że w moim przypadku lepiej zainwestować w EE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie lubię trybun, jest tam zbyt drętwo.
  • Odpowiedz
@dxmant:
Byłem na trybunach na Maidenach w Gdańsku... Zalowalem. Ale w Poznaniu juz GC :3
EE bralbym tylko na Ironach jak dojdę do ich fan clubu bo jest szansa wygrać wcześniejsze wejście
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Mi się marzy Meet&Greet z Linkin Park. Wiem, że inna półka, ale z sentymentu bardzo zależy mi na tym, żeby ich poznać. W tym roku już się nie wybieram na ich koncert, więc za rok spróbuję się wkręcić za kulisy :D
  • Odpowiedz