Wpis z mikrobloga

@angela09: Ja byłem w Ostravie w zoo, ogólnie teren jest ogromny i nogi mi do du.. wlazły. Ale co zobaczyłem to moje. Polecam. Po wizycie prosto jedźcie do centrum Ostravy na tzw stodolni i zostańcie poimprezować -- całkiem innaczej niż u nas.
  • Odpowiedz
Po wizycie prosto jedźcie do centrum Ostravy na tzw stodolni i zostańcie poimprezować -- całkiem innaczej niż u nas.


@btuned: no właśnie tak sobie nad tym myślę i dumam ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko strasznie dużo czasu jest do wieczora..
  • Odpowiedz
@angela09: jeszcze @paranojka co nie?
Zoo jest w lesie, słońca nie brakuje, tak samo jak i drzew, a niektóre zwierzęta mają wybiegi zabudowane. Są też knajpki zadaszone lub pod parasolem. Mi też bardziej pasuje sobota ogólnie.

  • Odpowiedz
@matra: Jedziemy jutro, tak jak napisałem najwyżej kupimy n-------i jakieś i też będzie spoko :D Damy radę. 10:30 pod Sferą. Co do kosztów to trzeba będzie z kierowcami ustalić, ale nastawiajcie się, że przejazd koło 50 zł w obie strony pewnie.
  • Odpowiedz
@Cinkito: 50zł na kilka osób to nieodczuwalna kwota. Jak jedziemy przez Cieszyn, bo nie wiem czy o tym pisałam, to zahaczymy na sekundę o mój dom, co w sumie i tak jest po drodze, muszę wpaść na sekundę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matra: @arrent: @angela09: Ej bo pojawił się problem. @paranojka mi napisała właśnie, że coś jej wypadło pilnego i nie da rady jutro jechać. To nie wiem teraz czy pakujemy się w 5 do jednego auta (wtedy angela by musiała bez niebieskiego jechać) czy po 3 na 2 samochody, bo nie wygląda na to żebyśmy dwie dodatkowe osoby mieli znaleźć.
  • Odpowiedz