Wpis z mikrobloga

Rok temu wrzuciłem wpis dotyczący psa mojej siostry, który wpadł pod pociąg. Chwaliłem się, że uratowaliśmy psa którego wielu pewnie by uśpiło, Leto dostał w tedy protezę dzięki której mógł normalnie się poruszać. Niestety proteza była umocowana na szelkach co nie pozwalało naszemu psu bawić się z innymi psiakami i przed każdym spacerem założenie protezy trwało do 30 minut.

Niecały rok temu znaleźliśmy w Austrii kobietę zajmującą się tworzeniem protez które mocowane są na samym kikucie i zakładanie protezy trwa co najwyżej kilka minut. Proteza kosztowała zaledwie około 300 euro.

Teraz Leto może radośnie biegać i okładać swoją pałką każdego kogo spotka na drodze co jest dość bolesne szczególnie jeśli się dostanie w krocze ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dzięki gumowej podkładce ma przewagę konkurencyjną w zakrętach na balkonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdy wracaliśmy z Wiednia zahaczyliśmy o Pragę, wśród tłumów turystów usłyszeliśmy komentarz "to ten pies z internetu", pozdrawiamy Cię Mireczku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wpis z zeszłego roku: http://www.wykop.pl/wpis/8049990/pies-roczny-czarny-labrador-mojej-siostry-wpadl-w-/

E.....L - Rok temu wrzuciłem wpis dotyczący psa mojej siostry, który wpadł pod pociąg...
  • 13
@Mleko: utrzymanie psa to koszty roczne dużo większy niż 1000 PLN bo sama karma to koszt 200 do 300 zł co 2 do 3 miesięcy (mowa oczywiście o dobrej karmie Royal, Acana, trochę tańszy jest Bosch), moja Neska jest alergiczką i w zeszłym miesiącu miała kilka poważnych ataków i u weterynarza łącznie zostało jakiś 300 do 400 zł, więc zakup protezy i wycieczkę do Wiednia potraktowaliśmy jako wakacje ;-)

@Sniezkaberka: