Wpis z mikrobloga

@pilot1123: Teraz oglądałem na portalutatrzańskim filmik jak ktoś wchodzi boso na Rysy. Całkiem fajna idea i co czytam
"nie jest to mądre, robione tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę"
"Pogratulować wyobraźni. Szkoda, że nie w kąpielówkach i z piwem w łapie."
@so0owa: obserwuje ten tag od może 2 tygodni i zauważyłem twoją wzmożoną aktywność w drwieniu z ekspertów chodzących po Kasprowych, chodzących po dolinach, z grubsza po wszystkich i wszystkim. A może tak zajmij się sobą a nie robieniem wokół kity innym? Zachowanie jak starej baby :)
@barbapapa: Ja nie drwię z turystów którzy chodzą po dolinach. Ja drwię z ekspertów którzy każdy wypadek przypisują złemu obuwiu i przygotowaniu bo im by się nigdy takie coś nie zdarzyło.
@so0owa: Kupiłem połówkową, ale wiele dróg na pojedynczej zrobisz. Polecam Kardasia-Święcickiego (http://pza.org.pl/news.acs?id=333236 ), tam jest dużo przydatnych informacji dot. dróg, np. czy potrzeba haków, czy przydaje się połówka.
Na Załupie H jest spore ryzyko strącenia dużej ilości kamieni, dlatego tam raczej z pojedynczą bym się nie wybierał.
@so0owa: odnośnie butów, sam teraz zamierzam kupić jakieś lekkie salewy z odkrytą kostką, do tej pory uzywałem campusów za 300 zl w promo, ktore sluzyly mi z 6 lat. Jakoś tak się pozmienialo ze jak nie masz ciuchow termoaktywnych z goretexem vibramem itd to jestes podludz, sam zaczynalem łoić Tatry w tenisówkach i zwykłych podkoszulkach. A Dzis ceny odziezy sa naprawde z kosmosu, przymierzałem windstopera za 1029zl w promocji!
@so0owa: mam też spodnie Mamuta, kupione od znajomej ktora prowadzi ciucholand - dalem jej wytyczne jakie ciuchy mnie interesuja i czasami mi cos zalatwi, cena rynkowa spodni 450zl a nie odnalazlem w nich zadnych innych wlasciwosci niz w zwyklych spodniach np Milo,