Wpis z mikrobloga

– Mamo, zrobiłem ci herbatę, jak prosiłaś.
– Prosiłam cię, żebyś skończył studia.
– Sorki, popieprzyło mi się.
#suchar
  • 59
  • Odpowiedz
@Hrabia_Serek_von_Hochland: Uważam, że uczelnia dała mi sporo wiedzy (oprócz tego nauczyła samodzielności i zrobiła ze mnie w pewien sposób osobę dorosłą, dała mi obycie wśród ludzi, które sprawia, że do nieznajomych mi ludzi już jest mi się wręcz głupio zwrócić inaczej niż na pani/pan, czy np. nie uważania za coś głupiego pójście gdzięś w garniturze jeśli jest to miejsce odpowiednio poważne), a mogła jeszcze więcej gdybym się sam bardziej postarał.
  • Odpowiedz
@whahazhutou: @pwone:
Nie chcę nikogo obrażać i to nie było do studiów humanistycznych tylko co do studiów w ogóle w Polsce. Na AGH na niby "świetnym" wydziale w ciągu kilku lat dostałem od uczelni tylko do dupy prowadzone zajęcia, które z wiedzą praktyczną nic wspólnego nie miały. Prowadzący często mający w dupie jakość wykładów i ćwiczeń, niektórzy bez wiedzy z przedmiotu, który prowadzili, co sami przyznawali czasem. Jedna
  • Odpowiedz
@Hrabia_Serek_von_Hochland: No widzisz, okazało się, że jesteś spoko ziom. W przeciwieństwie do @mlg20, który tylko hejtować umie bez żadnych argumentów. Ja byłem tylko na jednej uczelni i nie wiem czy naprawdę tak dobrze trafiłem, ale moje odczucia są takie, że niemalże każdy profesor do utalentowanego czy głodnego wiedzy studenta podchodził życzliwie. Jeśli ktoś olewał to faktycznie profesorowie i nim się nie przejmowali, narzekania też było sporo, ale wiadomo,
  • Odpowiedz
@whahazhutou: Z betonem to prawda. "Tu jakiś kuzyn jakiegoś pracownika jest to go nie ruszamy, bo mi syna nie wezmą na wydział." Typa wywalili za skandaliczne podejście do pracy po semestrze letnim, ale przyjęli przed semestrem zimowym. W sumie to, że zajęcia są do dupy to nic, i tak sobie nadrabiam materiałami własnymi. Gorzej, że program nauczania to jakiś zlepek przedmiotów, które są bez większego powiązania. Od pierwszego roku słyszę
  • Odpowiedz
Czemu AGH nie?xD Jest to najlepsza uczelnia techniczna w Polsce, tym samym najbardziej prestiżowa

@whahazhutou: nie jest. AGH jest tylko sowicie finansowana, jak np. WAT (tak, WAT ma większy budżet niż PW, a tego nikt nie widzi). Na tą chwilę najlepszą polibudą jest PW i raczej długo minie zanim AGH nim dorówna.
No i jeszcze #krakow, którego nie lubię.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Serek_von_Hochland: z doświadczenia tobie powiem że o tej uczelni pozytywną opinie maja niemal tylko osoby co tam nie studiowały. Albo ci którzy nie maja żadnych zainteresowań (i wiedzy) i jedyne czym się podpierają i afiszują to papierem. Osobiście uważam AGH za miejsce gdzie studenta bezwarunkowo traktuje się jak gówno. Nie mówiąc o niekompetentnej kadrze i ciągnięciu PLN jak się tylko da.
#niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
@fhrh: Są jeszcze te zjeby co śpiewają "UJ na kolana" i inne tego typu piosenki. Jedyny plus jest taki, że poznałem tu fajnych ludzi, roczniki niżej to jakieś dziwne towarzystwo, które wygląda i zachowuje się jak stereotypowy wykopek. Jakbym na takie trafił to jak najszybciej bym spieprzał na MIMUW.
  • Odpowiedz
@ZycieJAKsen: też się dziwię. A jeśli chozi o pierwszą pomoc, to może zrób fajne obrazki albo opis i wrzuć, takie żeby można było wydrukować...
  • Odpowiedz
@dlu: to nie przejdzie. ludziska wolą głupoty. Ale jeśli ktoś z ich rodziny zasłabnie przy stole to panika wielka. Chciałem to zmienić, ale nie da się. Lepiej wstawiać głupie obrazki. :/
  • Odpowiedz