Wpis z mikrobloga

– Mamo, zrobiłem ci herbatę, jak prosiłaś.
– Prosiłam cię, żebyś skończył studia.
– Sorki, popieprzyło mi się.
#suchar
  • 59
  • Odpowiedz
@whahazhutou: sam pewnie studiujesz humana i starasz sie wybielić, a igła w dupie z roku na rok coraz większa? Mam #!$%@?, mogą sobie nawet studiować europeistyke, jesli widzą z tego dużą kasę w przyszlosci to niech robio co chco
  • Odpowiedz
@mlg20: Przed chwila Ci napisalem ze nic nie studiuje... Pisze tak nie dlatego ze mam igle w dupie tylko jestem obiektywny i nie powielam bzdur przeczytanych na wykopie przez jakichs mirkow programistow 15k. Zrozum ze po kazdych studiach znajdziesz prace jesli nie jestes kretynem. Poza tym ogarnij sobie ile jest osob po informatyce w Polsce co pracuja po 3k. Bo przeciez te kilka tysiecy co roku nie dostaje pensji 15k
  • Odpowiedz
@whahazhutou: wszędzie wstawiasz lennyface więc nie wiadomo czy piszesz prawde czy trollujesz. Tak zawod informatyka kiedyś byl dochodowy,ale teraz powstalo ich jak grzybów po deszczu i jest taka konkurencja,że musisz sie wykazac wiecej niz przecietnymi zdolnosciami by ktos Cie zauwazyl. Mam znajomego grafika,ktory pokazal mi jak jest

Prace mozesz i bez studiow znalezc (pewnie sam wiesz z autopsji),ale czy to bedzie dobra praca?
  • Odpowiedz
@mlg20: Nikt z moich znajomych nie zarabia ponizej 3k. Wiekszosc 4-5k co raczej nie jest tak malo nawet jak na stolice i to jeszcze po takich podobno #!$%@? studiach. Niestety ale wiekszosc po filologii nie ma zapalu i bierze pierwsza lepsza prace w gimnazjum i uczy tam angielskiego a do tego nie trzeba miec papieru z UW tylko z Sosnowca. To magiczne 2k (ostatnio nawet uslyszalem od jednego ze 1,5k
  • Odpowiedz
UW tylko z Sosnowca


@whahazhutou: Co tak szkalujesz ten Sosnowiec, kolego? Będą na mnie gorzej patrzeć bo skończyłem notabene ten sam kierunek, ale nie na Warszawskim tylko w Sosnowcu? Czy może tam są jakieś inne, lepsze papiery? :D

Wiem, że UW jest pewnie bardziej prestiżowy, ale czy jest coś oprócz tego?
  • Odpowiedz
@k__d: Postaw siebie w sytuacji takiej: masz 2 kandydatow, typowy mirki 15k. Jeden skonczyl Harvard a drugi UW. Chyba nie musisz odpowiadac kogo wezmiesz. Papier ten sam ale wiadomo gdzie byl wyzszy poziom
  • Odpowiedz
@mlg20: Może pochwal się co Ty studiujesz? I czemu np. filologię angielską czy germańską uważasz za gówno studia? Znam kilka osób po takiej filologii i uwierz mi, że ich umiejętności językowe są dość doceniane na rynku pracy.
  • Odpowiedz