Wpis z mikrobloga

@mlg20: A zapytam sie jeszcze Ciebie o dziewczyne? Miales jakas kiedys? Pewnie studiuje AiR na AGH, co?( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy moze jednak #!$%@? po nocach html'a w piwnicy bo studia to tylko strata czasu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam od siebie ze znam kilka osob po studiach humanistycznych, dokladnie na UW i nikt nie narzekal na glodowe pensje po studiach. Ale pewnie klame
@mlg20: Nie studiuje nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie moge sie napawac jak na wykopie wielbione sa TYLKO 2 kierunki (AiR i informatyka) na TYLKO 1 uczelni (AGH). Do tego wyssane z dupy argumenty ze po filologii nie ma pracy. Jak jestes ćwokiem to nie ma roboty nawet po elitarnej informatyce na elitarnym wydziale EIT na elitarnej uczelni AGH. Znam od groma ludzi po studiach humanistycznych
@whahazhutou: Ale gdzie ja to powiedzialem? Strasznie płytki jesteś jeśli wszystkich mireczków tak generalizujesz

Napisalem tylko,że kierunek filologii mnie bawi i najczęściej kończysz w nim po macu jako kierownik całego teamu podawania kanapek. Możesz sobie znać dużo przykładów.Ja znam osobiście przypadek osoby po zarządzaniu,która jest teraz dyrektorem i zarabia 2x tyle co pilot samolotu pasażerskiego. Jest dużo przypadkow