Wpis z mikrobloga

@megawatt:

1. Nie bardzo wiem o co chodzi :-) ale na tej mapie pracuje się całkiem przyzwoicie. Dokładność jest taka, że widzę z której strony bloku/domu stoi karetka.
2. Tak, powiem.
@Korba112: wpisz sobie w Google maps "euronet" (to nie jest reklama, ale bankomatów mają dużo w całej Europie pod tą samą nazwą zamiast bankomat, Geldautomat czy pankkiautomaatti)
@Korba112: pozdrowienia z śląska, my właśnie mamy SMOKa.
screen nie jest miarodajny, mapa jest przejrzysta jeśli wiadomo jak jej używać,
kolejna sprawa... dyspozytor widzi czy karetka jedzie, stoi, czy jedzie na sygnałach itp.
czasy podjeżdżania pod McDonald dawno mineły, pozdrawiam :)
@megawatt:

Chyba rozumiem :-)

Duża ikonka karetki jest pomocna. Ja mam szybko znaleźć wolny zespół. Po ikonie wiem co robią i gdzie są. Skalę każdy może sobie ustawić na taką na jakiej najlepiej się pracuje.
U nas wygląda to tak:

Statusy karetek ukazane w postaci kolorowych chorągiewek, dodatkowo symbol "koguta", kluczyka i kilka jeszcze innych widocznych dopiero po kliknięciu w "karetkę" (aktualna prędkość, stan naładowania akumulatorów, poziom paliwa, aktualne położenie gps i wiele innych informacji).
Widoczne nazwy typu "parking 7" sa to najcześciej zapasowe karetki. Wszystkie przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym i poza nim bez włączonych sygnałów są automatycznie notowane i na koniec miesiąca generowany jest przez
Pobierz
źródło: comment_16kb9PwSKx79iiigitSWwXpyFe1qBc6n.jpg
@Dzyszla: @polancky:

Owszem ta mapa jest czytelna ale dla bardzo małej skali. Nie potrzebuję widoku na całe województwo, maksymalnie interesuje mnie rzut powiatu, a w przypadku Krakowa kilku dzielnic.

Obecnie trwają prace nad jednym ogólnopolskim systemem wspierania dowodzenia. Zobaczymy co urzędnicy z Warszawy nam zaproponują.
@Korba112: Jak to będzie znów przetarg pokroju systemu dla wyborów samorządowych, to współczucie ;)

Takie kolorowe i modowe grafiki są super na prezentacjach, ale kiedy liczy się szybkość odczytu mapy, to minimalizm się sprawdza najlepiej. A jak będzie zdarzenie, że będzie trzeba zacząć dysponować całym województwem? ;)

Tak czy siak - fajnie, że wrzucasz takie smaczki :) Zawsze to coś ciekawego, do czego szary obywatel nigdy nie będzie miał dostępu. :)
@polancky:

A w jaki sposób prowadzicie dokumentację medyczną? Macie tablety?
My mamy, opisujemy na nich karty, drukujemy je w A4 w karetce (dla pacjeta i SOR-u). Kartę do archiwum drukujemy na stacji (można w karetce ale mi wygodniej jest na stacjonarnym). Od pewnego czasu mamy możliwość wysyłania KMCR do SOR gdzie drukuje się w rejestracji. To pilotaż w 3 szpitalach. Zajebista rzecz.
@Korba112: niestety jeżeli chodzi o dokumentację to u nas dramat. Podczas alarmowania karta wyjazdowa drukuje się z drukarki w bazie. Karty MCR wypisujemy ręcznie (druki samokopiujące) i po zakończonym wyjeździe dopinamy do karty (lub kopie zostawiamy u pacjenta/SOR). W bazie wypełniamy kartę zlecenia (czasy itd.) a później kartę MCR I zlecenia PRZEPISUJEMY do komputera w specjalny program gdzię wszystko muszę przepisać z wywiadu/opisu oraz pozaznaczać krzyżyki/dodać kody icd/leki. Moim zdaniem lepiej