Wpis z mikrobloga

@xbonio: macstroma i tego typu rzeczy omijaj szerokim łukiem. Ten typ używa niestabilnych rozwiązań z resztą poczytaj tu jak jesteś zainteresowany. A ogólnie to hackintosh to dobra opcja, składałem i sam instalowałem wszystko, używam go do produkcji muzyki soft typu ableton, logic pro działa świetnie, nie ma żadnych problemów.
@TirruthBone: Napiszesz mi swój config? Jak wygląda sprawa z aktualizacjami. I jeszcze jedno - większość polecanych konfiguracji ma #!$%@? karty graficzne - jak wygląda temat jeśli chodzi o obsługę wydajniejszych kart?
@xbonio: no o kartę to musisz dopytać, ale jak widzę to polecają np. GTX770. Ja używam zintegrowanej bo mi inna niepotrzebna w sumie, może kiedyś.
Config:
Płyta ASUS Z97-C
Procek Intel Core i7 4790
Grafika z płyty Intel HD4600
HDD WD Red 1TB
RAM Crucial Sport 16GB
SSD Crucial mx100 256 GB
Karta WIFI TP-LINK WDN4800
@TirruthBone: Siemka, kupiłem identyczną płytę główną i pałuję się z postawieniem hacka na tym :( Dałbyś radę mi jakoś pomóc? Ogarniam dobrze komputery ale tutaj jestem świeży i nie wiem od czego zacząć z cloverem! Zapodaj jakieś linki, z czego korzystałeś przy stawianiu systemu itd. Dzięki!
@xbonio: unibeast i multibeast to syf. System Ci się wysypie po aktualizacji międzysystemowej czyli 10.10 do 10.11. Hmm jakby Ci tu poradzić no, ale jak odpalasz system to masz wpięty pendrive z bootloaderem czy co?