Wpis z mikrobloga

Komu #!$%@?ło?
No mi.

Kto się jutro zwalnia z pracy po 3,5 roku, nie mając żadnej zaklepanej roboty na zaś?
No ja. Bo mam już #!$%@? dość. Tak po prostu.

Kto jutro bardzo #!$%@? swojego kierownika, bo nie ma komu robić, sezon w pełni, brak rąk do pracy?
Też ja.


#feels #pracbaza
  • 15
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Ja bym zaczął rozmowę z kierownikiem od "Panie kierowniku, bardzo mi się tu podoba, ale dostałem konkurencyjną ofertę pracy..." i sobie negocjujesz warunki. A po robocie i tak sobie poaplikujesz gdzie chcesz. Nie ma nic gorszego niż nie mieć szacunku do pracy i spalić za sobą mosty.
  • Odpowiedz
@pawel6x6: Mam nadzieję. Mam kilka groszy oszczędności, ale niewiele.
Chce się chyba przebranżowić znów na składanie komputerów (kiedyś to robiłem hobbystycznie i po znajomych). Na razie 2 tygodnie wypowiedzenia będzie, wiem, że nie wypuszczą mnie wcześniej bo nie mają nikogo na moje miejsce, potem tydzień resetu, biorę auto, paszport, wyłączam telefon, nie wiem gdzie pojadę, czy w bieszczady czy gdzieś dalej na południe. Mam po prostu wszystkiego dość.

Mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: Nie chce palić mostów. Może kiedyś tam wrócę. Mam szacunek do swojego kierownika. Gość jest w porządku.
Negocjowałem już warunki, więcej nie wyciągnę, nie od niego to zależy. Wiem, że pewnie sam by chciałby mnie zatrzymać bo w sumie to dobrym robolem jestem ;d Nie chodzi nawet o kasę. Nawet podwyżkę miesiąc temu dostałem, po prostu się #!$%@?łem w tej robocie do zera.
  • Odpowiedz
@pawel6x6: Ja chcę zrobić podobnie. Nie wiem jak się do tego zabrać. Więc zabieram się od zmiany pracy.
Trochę kumpli szkoda, naprawdę dobry zespół miałem, tego będzie mi szkoda, ale trudno... nie można patrzeć ciągle na innych.
  • Odpowiedz
@Romantyczny_widelec: Ja Ci powiem, że lubię nawet tą robotę i umiem to doskonale robić. Nie wadzi mi, że jestem operatorem wózka ;p Bo to odpowiedzialna praca i czasem niebezpieczna (zdarzyło się jak zgrzewki leciały mi na kabinę z 10 metrów). Pracuję na całkiem nowoczesnym magazynie w bardzo dużej firmie, którą każdy w PL zna, choć niestety nie zdradzę nazwy. Tylko po prostu... jak czegoś jest za dużo, soboty, niedziele, nocki.. w
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: No właśnie niestety z urlopami kompletna dupa. Ja rozumiem, iż jestem w takiej branży, że w ciepłe dni sezon w pełni, poświęcam się soboty, niedziele, nocne zmiany... czasem zostanę te kilka minut dłużej, jeśli trzeba coś dokończyć (sam magazynier mi za to piwo postawi, ze swojej pensji, +dla niego). Jednak firma tego nie widzi kiedy ja proszę o nawet jeden dzień urlopu... ;/
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: Wiesz, mi to nie przeszkadza aż tak bardzo. Ja w sumie lubię #!$%@?ć. Naprawdę lubię pracować. No może prócz nocek, ciężko je ostatnio znoszę, kiedyś lubiłem. Jednak kiedy w zamian chciałbym 3 dni urlopu mając do tego masę nadgodzin mówiąc 2 tygodnie wcześniej a tutaj nie ma opcji to sory... do tego wypłata wcale nie bogata... Trochę mnie #!$%@? szmacą! ;)

#feels ciągle a ja tu podpity siedzę, #!$%@? mać
  • Odpowiedz