Wpis z mikrobloga

@cebulak_pl: też o tym pomyślałem, ale chyba tych od marihuanen zbiera kukiz, który się opowiedzial za legalizacja. Natomiast działania PO maja pokazać że to niebezpieczny świat i tylko oni chronią dzieci przed narkotykami. Myślę że to po prostu strasznie wyborców z przedziału 35+ którzy mogą mieć dzieci/wnuki.
  • Odpowiedz
@xvovx

już bo ci PO albo PiS zalegalizuje/zdekryminalizuje narkotyki. xD


z tych 2 prędzej po. W końcu kiedyś mieli liberalny program, ale myślałem raczej o tym, że będą promować legalizację, żeby przyciągnąć młodych. Wiedzą, że i tak nie wygrają wyborów więc co im szkodzi obiecać
  • Odpowiedz
z tych 2 prędzej po. W końcu kiedyś mieli liberalny program, ale myślałem raczej o tym, że będą promować legalizację, żeby przyciągnąć młodych.


@cebulak_pl:

Ten "liberalny program" to było dawno i nieprawda. Aani PO ani PiS niczego nie zalegalizuje ani nigdy nie miało nawet takiego zamiaru - nie miejmy złudzeń.
xvovx - > z tych 2 prędzej po. W końcu kiedyś mieli liberalny program, ale myślałem r...
  • Odpowiedz
@xvovx: czytaj ze zrozumieniem. Nie twierdzę, że to zrobią, tylko, że kiedyś mieli taki program, więc łatwiej im będzie teraz do tego wrócić i przekonać młodych niż np. Pisowi, który zawsze był konserwatywny.
  • Odpowiedz
@xvovx: Pisałem, że reklamowali się kiedyś jako liberałowie, a liberałom łatwiej głosić takie poglądy niż konserwatystom. Nie twierdzę, że mieli taki punkt w programie.
  • Odpowiedz