Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds
Mecze EU 18/7/2015

To szósty dzień "10 $ challenge" ! Więcej info na 10$Challenge.
Na stronie znajdziecie również arkusz z aktualnymi typami.
Na samym dole krótkie podsumowanie naszej akcji.

TSM vs. NaVi
BO1 14.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 66-34
Moje oddsy : 58-42
Mój bet : Gramy na oddsy. Na NaVi stawiamy jedynie jeśli będą mieć mniej niż 35-38 procent. W takiej sytuacji leci na nich low. W przeciwnym wypadku dajemy low/med na TSM.

Cloud9 vs. Fnatic
BO1 17.30
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 69-31
Moje oddsy : 35-65
Mój bet : Gramy na oddsy. Na C9 stawiamy jedynie jeśli będą mieć mniej niż 25 procent. W takiej sytuacji leci na nich low/low+. W przeciwnym wypadku dajemy meda na Fnatic.

Cloud9/Fnatic vs. TSM/NaVi
BO1 17.15
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : ??-??
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Prawdopodobnie będzie to mecz Fnatic vs. TSM. Mój bet będzie zależny od procentów na CSGOLounge.

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.

Podsumowanie "10$ Challenge" :
Akcja trwa od 13/07. Łącznie obstawiliśmy 14 meczy (6 wygranych, 8 przegranych). Wygraliśmy 21.65, a przegraliśmy 9.14 (co daje 12.51 zarobku). Największa wygrana to 14.02 (Kinguin>VirtusPro), a przegrana 1.85 (NiP>TSM).

FaceBook || Twitter || Wykop || CSGOdds ||
  • 1
Dzisiaj stawiam na ( o ile procenty na Lounge nie zmienią się drastycznie ) TSM oraz Fnatic. Oba te mecze są jednak bardzo ryzykowne i dobrą opcją będzie icb/low na C9 i NaVi (a już szczególnie na NaVi). Moje stawki są już do sprawdzenia w arkuszu.